Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mossam le az alapozót?

Hogy mossam le az alapozót?

Figyelt kérdés
Az anyukám nem engedi hogy sminkeljem magam de én szeretném,mivel győzzem meg?? Am. az alapozót csak sminklemosóval lehet lemosni vagy van házi módszer(az kéne)
2011. máj. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Próbálkozhatsz szappannal, valamennyit leszed, de nem ajánlott, mert nem az egészet és hamar tönkremegy a bőröd.

Különben is, ha fiatal vagy, miért akarsz alapozót használni? Most még szép a bőröd, igazán vigyázhatnál rá!!

2011. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Anyukád nagyon is helyesen teszi, hogy nem engedi. Alapozó max. alkalomra való, ilyen melegben meg amúgy sem fest szépen, ha csurog Rólad a veríték.

Lemosni meg csakis sminklemosóval! Vagy testápolós vattával letörölni.

2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Clean& clear lehozza....

7-800 ft

2011. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a babapopsi törlő is tök jól leszedi, ha nincs időm arctejjel és tonikkal lemosni, akkor áttörlöm az arcom babapopsitörlővel, és kész is
2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én AVON-os sminklemosóval szoktam áttörölni az arcomat és lehozza, és ha a szemembe megy véletlen nem is csípi. :) Amúgy meg arctonikkal is lejön.

Anyukádnak igaza van, ilyen melegben egyébként is izzadsz, és elfolyik. Nem szép látvány, folyton járnod kell majd a mosdóba megigazítani a sminket. Használj korrektort inkább, ha a pattanásaid miatt használod az alapozót.

2011. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat ♥
2011. máj. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!