Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Nektek bejön ez a karóra?

Pasik! Nektek bejön ez a karóra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy évfordulóra veszek egy feketét a barátomnak és egy rózsaszínt magamnak. Http://www.teszvesz.hu/egyedi_sport_led_karora_tobb_szinben_1458065671. html


Szerintetek jó ötlet, tetszeni fog neki?


Szereti az órákat, ilyet már vettem [link] fehéret és feketét és tetszett neki.


Esetleg milyen órák tetszenek Nektek?

linkelhettek aukciókat, de kérlek csak olyat aki megbízható, vásároltatok már tőle...


2011. máj. 23. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nemnagyon tetszik. elég bóvli hatása van



nekem amúgy a casio digitális órák tetszenek, de már rohadt rég nem hordok karórát, mert a mobilról nézem az időt

2011. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocs, a linket elrontottam: [link]


Casio mennyibe kerül?

2011. máj. 23. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:

fúúú neee, iknább már azt vedd ami az első linkben van.


ez olyan, mint a trabantban az a fordulatszám mérő

2011. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:( akkor egy vonal a NEM mellé, többiek?


/nekem akkor is kell egy rózsaszín xD/

2011. máj. 23. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]



itt van választék bőven

2011. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugh vannak ám szépek. Baj csak az h nem vagyok kereső, szóval még más árkategóriában mozgolódunk...
2011. máj. 23. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:
van ott 9k-ért is :P szerintem megéri annyit rááldozni, mert ez minőségi, ütés vízálló meg minden és van rá 2 év gari
2011. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Engem barátnőm megsértene egy ilyen gagyival, inkább ne vegyél semmit.
2011. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Casios srác, köszi a kultúr válaszért, szülinapra jó ötlet, nyáron tudok dolgozni.


Másik srác... hát köössz, sajnálom hogy 6+x évig tanulok a diplomámért güzülve és nem egy gagyi egyetemen ahol délután el tudok menni dolgozni...


Sajnálom hogy most nincs annyi pénzem hogy vegyek neki egy Casiot vagy hasonlót, de majd csatlakozok én is a külföldre vándorló orvosok közé aztán a havi 2 000 000 forintos brit fizetésemből nem kell majd filóznom azon hogy vajon megsértem-e a drágámat hogy nem elég drága cuccost vettem neki...

2011. máj. 23. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet h neki tetszeni fog..de ne a sok pasi véleménye érdekeljen..hanem azé a férfié akivel együtt vagy.
2011. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!