Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szinnel sminkeljek...

Milyen szinnel sminkeljek holnap elsőáldozásra megyünk, pirosas bluz lesz rajtam fekete nadrággal és fekete boleroval?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pirossal de feketével sem, valami egyszerüt szeretnék, de nemtudom piroshol milyen szin menjem a szememre? Mit ajánlotok? Aki tud az irjon nyugodtan, tanácstalan vagyok!
2011. máj. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valami világosabb fehéres barackszín közötti árnyalatot választanék.A piros és a fekete az tényleg sok lenne így a többi mellett.
2011. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem húzd ki a szemed egy kicsi szürkével csak a sarkát a többi sima natur zinü csillogossal és szempillaspirálozd ki szépen:]

2011. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2011. máj. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!