Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok sminkalapot használni?

Szoktatok sminkalapot használni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyent? Megéri-e használni?

Honnan lehet megfelelő áron beszerezni? :D


2011. máj. 13. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

La Roche Posay - Effaclar duo-t használok,gyógyszertárban lehet asszem csak kapni.

"Mattító, hidratáló gél-krém. Friss, nem zsíros. Nem mitesszerképző. Kiváló sminkalap." tényleg összehúzza a pórusokat,mattít. néha csak magában használom, néha keverve alapozóval.

2011. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én a sima nappali hidratálómat használom sminkalapnak, tökéletes.
2011. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha, én is azt használtam, de nem nagyon segített. Mindig szétfolyt a sminkem :( ... és meg mindíg "folyik".
2011. máj. 13. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-)


Most vettem nem régen a Kryolan sminkalapját, egyszerűen fantasztikus. Egész nap tart a sminkem, 3500,- Ft körül volt.

2011. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Használj az alapozó fölé porpúdert! Én is a Kryolan-t ajánlanám, a Transparent powder-t.

Netről is megrendelheted: www.sminkbolt.hu

2011. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szemfesték alá használok alapot, tégelyes MAC-et. Sokkal szebben tapad rajta a cucc és tovább tart, nem pereg.
2011. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem szoktam használni, de szívesen kipróbálnám :)
2011. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hello.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :).

Én alapozó fölé mindig szoktam használni púdert, tehát azzal nincs semmi baj. Az alapozóm jó minőságű, ezárt nekem is csak a szemfesték alá kéne valamilyen sminkalap :D


Még2 kérdés: (:D)

Mit gondoltok az Avon MagiX Face Perfector-járól? Tényleg jó, vagy csak annak hangoztassák?

És az Astor sminkalapja?

2011. máj. 16. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Habár mostanában nem használok túl sok AVON cuccot, szerintem nagyon jó minőségűek a termékeik, persze csak ha ez embernek sikerül megtalálni a bőrének megfelelő ápolószert.
2011. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem használok semmit, és nem folyik szét a sminkem. :))
2011. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!