Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pigmentes szemhéjfestéket...

Pigmentes szemhéjfestéket hogy viszitek fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapozó a szemre, a pigmentet a tégelyben lezárva kicsit felrázom, utána szemfestékecsettel a kupakban lévő szemcséket viszem fel. Nekem szerencsére nagyon jó minőségűt sikerült beszereznem, nagyon jól fed, élénk, erős színei vannak. :) Rossmannban kaptam nagyon jó minőségű szemfesték ecsetet.
2011. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) én netről akarok MAC termékeket rendelni, de előtte tudni akartam hogy csinálják a nagyok :)
2011. máj. 8. 23:05
 3/6 A kérdező kommentje:
az ecset márkáját esetleg még meg tudnád mondani? :)
2011. máj. 8. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen ecset jó, de a netrőm MAC dologgal vigyázz...szinte biztos, hogy nem eredeti.
2011. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Lépcsön.

Esetleg lifttel.

2011. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alapozót vagy korrektort szoktam a szemhéjamra tenni,amitől jobban megtapad és az arccsontomra pedig halmozok egy kis púdert,hogy a lepotyogó pigmentek ne fogják be az arcomat is,ha végeztem,a púderecsettel le tudom söpörni.

Nekem NYX pigmentjeim vannak és nagyon jó minőségűek. Én is ebuyről rendeltem,én nem csalódtam,de lehet kapni boltban is...nyilván kicsit húzósabb összegért.

2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!