Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj ha porcba lövetem?...

Nagyon fáj ha porcba lövetem? Nagyon be fog gyulladni a fülem? Hogy tudom a fájdalmat csökkenteni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a jobb fülembe porcba lövetni,ez lesz az első porcba lövésem.Azt mondják,nagyon fáj.Ha begyullad,mivel kezeljem? Meddig nem lehet kivenni a fülbevalót? Légyszi mindent amit tudtok,írjatok le róla.Köszi szépen:)
2011. máj. 6. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1x porcba lötték a fülem!Mellé teszem, hogy nem oda kértem..

Nekem nagyon fájt, aludni sem tudtam rajta, 1 hétig bírtam, és kivettem.

Nekem a fülcimpám felett, ahol kezdődik a porcos rész oda lőtték. (második fülbevaló lett volna!)

2011. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát én itthon szúrom magamnak, fagyasztással és orvosi tűvel.. egyáltalán nem fáj. eddig három lyuk van porcba. addig ne vedd ki, még fáj. jóddal kezelheted utána.

de am ahol csináltatod, az mindent elmond róla, amit tudnod kell :) és szerintem ha kéred, nyom rá fagyasztó spray-t és akkor tényleg nem vészes :)

2011. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 1x porcba lőtték.... 3 hétig nem bírtam ráfeküdni aztán én is kivettem... azóta sem tettem vissza :/ pedig jól nézett ki....
2011. máj. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a 3 válasz, ugyanis 2 példa van arra mit nem szabad csinálni: lövetni!! Porcba mindenképp szúratni kell!
2011. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok.... utolsó: én erre nem is gondoltam, hogy az lehetett a baj :D de most, hogy mondod, logikus. A lövés eléggé megsérti a porcot, nekem elég lila volt hetekig a környéke.
2011. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb fülembe a porcba van 2 és egyszerre lőtték pár napig kellemetlen volt,de utána már semmi baja nem volt.2 nap kicseréltem a gyógy fülbevalót aranyra.ha már átszúratod/löveted ne vedd ki.Pár napig kibirod,és forgasd minden nap,ha úgy érzed hogy szorít akkor a hátuljából a kis pattintós húzd hátrébb!

24/L

2011. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nem fáj nagyon.

Igen NAGYON be fog gyulladni

Sehogy sem tudod csökkenteni

Én is lövettem porcba 2 hónap után is fájt még aztán kivettem

18/L

2011. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már megvolt:D

Egyáltalán nem fájt,szerencsére csak 3 napig volt begyulladva.Már semmi baja.:) Azért köszönöm a válaszokat=)

2011. máj. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!