Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen, szülői aláírással...

15 évesen, szülői aláírással + azok jelenlétével lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 17:58
 1/7 anonim válasza:
Tudtommal nem.
2011. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ilyen fiatalon tetoválást csináltatni? Lehet később nagyon megbánod!

De a kérdésedre a válasz-ha a szülő beleegyezik+ ott is van szerintem megcsinálják a tetoválást...

2011. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, sőt valahool anélkül is megcsinálják...
2011. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még szülői beleegyezéssel sem csinálják meg,jobb helyeken.

Én 16 éves voltam,anyu el is jött,hogy elmondja,ő is megengedte.De a tetováló művész nem csinálta meg..Azt mondta,hogy még túl fiatal vagyok,menjek vissza 2 év múlva ha betöltöm a 18-at és még mindig akarom..27 éves vagyok,és nem mentem vissza,mert már régen nem akarok tetkót..Örülők,hogy nem csinálta meg annak idején..

2011. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm, különös, az egyéb kérdések témakörbe szántam! Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 1. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor engem tetováltak pont bejött egy fiatal csaj a szalonba érdeklődni, azt mondták 16 éves kortól vállalják el szülői beleegyezéssel. Szerintem nem kell elsietni, mi lesz, ha később már nem tetszik vagy találsz egy jobb ábrát. Ha pedig mindenképp akarod hennával is kezdheted, az lekopik egy idő után.
2011. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen lehet! elmész a szalonba ők adnak neked egy papírt ahol kitölti vmeik szülőd h mit engedélyez meg hova és elmész és megcsinálják neked vagy ha ottvan vmeik szülőd az még egyszerűbb
2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!