Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Előfordult már, hogy egy...

Előfordult már, hogy egy olcsóbb sminktermék lepipált egy középkategóriásat? és melyek voltak azok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Itt most rúzsokra gondolsz? Vagy spirálokra? Esetlen szemhéj-púderre?

Am igen, előfordult. Én nem márkás sminkeket használok és teljesen meg vagyok elégedve velük.

Erre van is egy jó pl-m: egyszer vettem egy márkás szemh.púdert, aminek kb egy év után elment a színe, kifakult vagy én nem tudom. Utána vettem egy olcsó kínait és az még ma is jó. Van színe, fog...

Te a termék nevét fizeted meg, és nem a "tudását"(most nem jut eszembe a megfelelő szó,bocsi).

De azért a kínaikkal is vigyázni kell, mert lehet, hogy van benne olyan anyag, ami kell...

2009. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Miss Sporty termékeket használok. Nekem mindenben megfelelnek és olcsók.
2009. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sok terméket kipróbáltam, és van, amiből az olcsó volt a jobb, van amiből (sajnos) csak a drága. Szemceruza:miss sporty, aránylag sokáig bírja a szemen, és nem drága, vagy 400 forint, bár lehet, h több egy kicsit, alapozót most éppen Maybelline-t használok, affinitone, de van egy olcsó fajta alapozó is (soliteint), ami majdnem ilyen jó (csak attól nyáron nagyon viszket a bőröm :S) Szemhéjpúderem van sokféle árkategóriából, de egyik sem jobb/rosszabb a másiknál, rúzst nem használok, hanem epres labello :D, és szempillaspirál. Na ebből csak a drága jó nekem (L'Oreal, telescopic), azt már nem részletezem h miért, de mivel az nagyon drága, általában a maybelline szempillaspirált veszem, ami rózsaszín tégelyben van (nem jut eszembe a neve :D) púdert viszont mindig a legolcsóbbat választom, mert tapasztalatom szerint a drága is ugyanolyan hamar "lekopik", és egyik sem fed jobban a másiknál. Hát kb ennyi, és bocs hogy ilyen bő lére eresztettem a dolgot! :D
2009. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, én multkor vettem egy astor szempillaspirált és egy sissi nevű spirál siván lepipálta.
2009. márc. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!