Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Linkelnétek nekem képeket...

Linkelnétek nekem képeket azokról a műkörmökről amik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon bejön : :)

[link]


[link]

ez a kettő szerintem nagyon szép :)

2011. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
A műköröm alapjában véve ocsmány, mert mű... Olyan hatást kelt a szememben, mint amikor a hölgyek háromféle vackot kennek az arcukra, plusz a szemükre, hogy "szépnek" tűnjenek, amivel csak azt érik el, hogy mindegyikük ugyanúgy néz ki, ugyanolyan... van erre egy jó szó... instant! Soha nem értettem, hogy a hölgyek hogy képesek ezért több ezer forintot kiadni...
2011. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző ehhez csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem minden Hölgynek van gyönyörűszép természetes körme. És ugyebár a természetes körömnek idő kell amíg lenő és újra szép lesz. Ezért a nők levágatják kicsire és amíg az megnő addig műkörmöt raknak rá. Persze vannak kivételek, de azok meg had csinálják...ennyi :)

Első válaszoló voltam ^^

2011. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én azért csináltatok műkörmöt, mert csúnya az eredeti körmöm, viszont akinek szép a saját körme annak fölösleges a műköröm :)
2011. ápr. 24. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 08:59

Soha nem értettem egyes emberek miért éreznek kényszert arra, hogy minden topikban elmondják a negatív véleményüket-.-'


Most nem tudok linkelni, mert a neten nem találtam olyan képet, amitől húha! érzésem lenne:) Most jelen pillanatban a sajátomba vagyok beleszerelmesedve, majd linkelek róla képet!

2011. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben :)
2011. ápr. 24. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a hegyesebb változatokat szeretem, persze ízlésesen.


Pl ezek nagyon szépek szerintem:

[link]

[link]

2011. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kicsit homályos a kép de ez nekem nagyon bejön : [link]

ez is nagyon szép:

[link]


pont most akarok menni csináltatni jövő héten :)

nekem ezek nagyon bejönnek, mert nem akkorák, hogy nem tudom felhúzni tőle a nadrágom de mégis nagyon szépek :)

2011. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én holnap megyek, sima kocka, franciát csináltatok
2011. ápr. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!