Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, h egy-két óra...

Mit csináljak, h egy-két óra után ne kopjon le a sminkem?

Figyelt kérdés
reggel jól megcsinálom,intézem a napi dolgaim. erre kb 2 órával később nézem, olyan mintha nem festettem volna ki magam:\
2011. ápr. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen, milyen sminket használsz? Pontosan mi kopik le? Nekem volt, hogy hullafáradtan hajnali 4-kor hazaértem a buliból, beestem az ágyba, és másnap is szinte teljesen megvolt minden része. Reggel kérdezte is a lakótársam, hogy hogyhogy már ki is festettem magam...

Egy tusnak, szempillaspirálnak, szemceruzának soha nem szabadna lekopnia. Az alapozót még el tudom képzelni, ha az a típus vagy, aki sokszor nyúl az arcához. A szemhéjpúderekből pedig típusa válogatja, nekem van olyan, ami szinte nyomtalanul tűnik el, de van olyan, ami a végtelenségig fennmarad, azt ki kell kísérletezni, de az ismertebb márkák általában nem kopnak le hamar. Pl én miss sportit és astort szoktam használni, és aok elég jól bírják. A rúzst nem tudom, én azt nem használok, met nem áll jól.

2011. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak lakkok, amikkel fixálni lehet a sminket, ezeket használják a sminkesek is.

Lehet, hogy nem alapozol megfelelően a szemhéjpúder alá, lenyalogatod a rúzst, ilyesmi. :)

2011. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szemceruza, szempillaspirál általában... de eltűnik:S
2011. ápr. 13. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset. Nekem a szemceruza, meg a szempillaspirál is elmosódik, szörnyen tud kinézni a nap végére. Múltkor még a szemhéjfesték is szét jött, bár mondjuk azután a nap után nem is csodálom. Gondolom a minőségibb termékek később jönnek le, meg vannak termékek, amikkel lehet fixálni.
2011. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!