Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van fül piercinged? (kérdésed...

Van fül piercinged? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok hasonló kérdés van,bocsi, de nem tudok dönteni,hogy hova rakassak.A sima fülbevaló fölé a húsba,vagy föl a porcba?Kinek milyen van?Melyik jobb?
2011. ápr. 6. 19:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
oké, köszi a segítséget :)
2011. ápr. 6. 20:21
 12/21 A kérdező kommentje:
csak még egy kérdés: az is jó,ha kozmetikusnál lövetem?
2011. ápr. 6. 20:26
 13/21 anonim ***** válasza:
Inkább piercingeshez menj, az jobban ért hozzá, meg se fogod érezni. Én magamnak szúrtam lyuk fölé, igazából így sem fáj, csak előtte jegelni kell 1 percig.
2011. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 szamóca. ***** válasza:
kozmetikussal csak sima fülbevalót lövess. porcba semmiképp se, azt szúrni kell.
2011. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 szamóca. ***** válasza:
bár én azt se bíznám rá...
2011. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

tegnap lövettem felülre porcba...épphogy éreztem...fáj most picit, de csak akkor, ha hozzáérek, meg persze aludni még nem tudtam rajta...csodálkozom mer amugy nem bírom a fájdalmat, de most egyáltalán nem érzek szinte semmit...egyik ismerösöm mesélte, hogy neki fél éve van már ugyanott és azota se tud a fülén aludni mert fáj neki..na remélem nekem nem tart ilyen soká:D

22L

2011. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

uccsóóó vagyok..és igen kozmetikusnál csináltattam...semmi gond nem volt és nem hiszem h lesz:) minden rendben:) és lövettem...nem szúrattam...

22L

2011. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) sokat segítettetek...kozmetikushoz megyek majd, és a húsba lövetem :D
2011. ápr. 7. 12:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdezo!!

Nekem 8darab fulpiercingem van,mind a normál fulbevalo felett.Vagyis 4-4fulenként.Ezek nekem nem nagyon fájtak.

Na de!A porc az már más kérdés.Ott is volt 2 db-om.

és vigyázz vele,hogy hozzáérto ember csinálja,mert ugye hallottál már az akkupunkturárol?!?!?

Az osszes szrvedre az akkupunktura pont a fulben van!!!

Nekem egyik éven nézegette a fulem a nagynénim (o novérke),és hozzátette,hogy van 1-2pontom átlove.

Amikor terhes lettem,a nogyogyász rámnézett és azt mondta,hogy szedjem ki a piercingjeimet meg a fulbevaloimat,mert fennáll a veszély,hogy koraszulésem lesz,ha bennehagyom oket.

Udv.: Bia :)

2011. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
azta, ez nem semmi...most megerősítettél, hogy ne a porcba rakassak :D
2011. ápr. 7. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!