Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó szemhéjárnyalót...

Milyen jó szemhéjárnyalót tudtok ajánlani amelyikkel elérhető a füstös hatás? És ti milyen alapozót használtok? (Márka, típus? )

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mert ha feketét keresel, abban a színben nekem L'oréal van, de azt hiszem már a Miss sporty-nak is láttam a polcán feketét. Azért kérdem, hogy feketét keresel-e, mert én ezüstszürkével, sötétbarnával, sötétzölddel, lilával, sötétkékkel is ki szoktam magam festeni "füstösre" és nagyon jó a végeredmény. Mindegy, akár színeset használsz, akár feketét, nekem amik bejöttek: Manhattan, L'oréal, Miss sporty, Golden Rose, Essence (ezek mind kaphatóak Dm-ben, Rossmannban) és Avon. Szerintem ezekkel nagyon jól lehet maszatolni a füstös szemhez.

Avonos alapozóm van, Bőrnyugtató hatású alapozó.

2009. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello! épp a multkor talàltam rà youtube on egy csajra aki " sminkleckéket" ad, és az egyik egy " rapid smoky" smink.

Igaz, franciàul van, de nem kell hozzà nyelvtudàs hogy làsd , mit csinàl :)Zsirosabb fekete szemceruzàt hasznàl puder helyett..

Egyébként isteni sminkeket csinàl ez a noci, érdemes

rànézni..

http://www.youtube.com/watch?v=crw371Jklbo&feature=related

2009. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en annak idejen,mikor fustos feketere sminkeltem magam,akkor Art Deco-t hasznaltam. Most Screen Face-t/Mac-et es hasznalok. Ezek sajna egy picit dragabbak,de mind nagyon tartosak es nem kell naponta 6-szor kiigazitanom a sminkem,ezaltal nem kell gyakran vennem oket. Reggel 8 korul kisminkelem magam es este 8-ig tokeletes. + amit IMADOK,az a Loreal Chrome Shine szemhelypuder!-Ez is nagyon tartos!
2009. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, szemhej... :)
2009. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én Maybelinne Affinitone alapozót használok.

a másik kérdésedre feleve az Astornak van egy mono szemhéjpúdere, ami ilyen feketés-szürkés. nagyon jó füstös szemeket lehet vele csinálni. a pontos színkódot sajnos nem tudom megmondani.

2009. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szinte mindegyik viszonylag elfogadható minőségú púderrel és egy jó ecsettel és technikával elérhető a füstös hatás.


Alapozóból általában az avon color trend olajmentes alapozót használom, mert 30 ml és max 999 forint de általában 6-700. És aránylag jó is.

2009. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Én is Golden Rose-t használok hozzá! Van egy olyan, miben van 2 lila, 1 pink, 1 kék és 1 fekete! Nekem bejön!
2009. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!