Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, ha egy fiú...

Szerintetek gáz, ha egy fiú hajráfot hord?

Figyelt kérdés
16f-vagyok 15-16 cm a hajam és amikor felvettem a hajráfot az osztálytársaim kiröhögtek és nem hagytak békén, hogy vegyem le... Van aki szerint jól áll nekem, de nem merem merem hordani, mert zavar, hogyha kiröhögnek.
2011. márc. 31. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
jézusom buuuuuuuuuuuuuuziii :D
2011. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

ha neked kényelmes, neked nem gáz, akkor ne törődj más véleményével. ismerek sok fiút, aki hord, és ugyanaz róluk a véleményem, mint mikor még nem hordták.

persze azért lehetőleg ne rózsaszín vagy katicabogaras legyen :D

2011. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi elsőőő... Sima fekete van egyébként.
2011. márc. 31. 22:10
 4/7 anonim válasza:
Szia! Mint fiatal lány (akinek hasonló lányismerősei vannak), én örülök, ha valakit lebeszélnek a haverjai, mert sajnos elég sok rövid (!) hajú srácon is látok hajráfot. És engem a hideg kiráz tőlük. Amondó vagyok, hogy ha betétet nem használtok, akkor srácok, a hajráfról is mondjatok le. :) És ha lehet még egy személyes megjegyzésem: nincs szexibb, mint mikor valaki hányaveti módon beletúr és hátrasimítja az arcába hulló fürtöket...Na EZ a nőknél is így van: a szép haj babrálása szexepil. Remélem, segítettem.
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a szépen a választ! Átgondolom ezt a dolgot, lehet nem kéne erőltetni.
2011. márc. 31. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatnád a hajpántot is. Az talán férfiasabb és olyat több fiún is látni. Egy semleges színűt: feketét, sötétbarnát, ami jobban passzol a hajszínedhez és nem kirívó.
2011. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a hajpántra gondoltam egyből.A focistáknak is az van és bár nem annyira tetszik a hosszú haj, az a hajpánt benne (nekem) nagyon bejön.
2011. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!