Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül a kozmetikusnál...

Mennyibe kerül a kozmetikusnál egy tartós szempillafestés?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart a hatása?
2011. márc. 27. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnél 400ft.:)
2011. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó! Szóval nem kérnek el érte több ezret! :) És akkor ez nyilván vízálló is? Nyárra szeretnék ilyesmit, csak azért. :)
2011. márc. 27. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én kozmetikusomnál 600 ft,

sehol nem kerül ezernél többe (:

2011. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 600 ft volt.

De ne várj tőle hatalmas pillákat, csak a sajátod lesz sötétebb színű. Nekem tök pénzkidobás volt, mert semmi látszata nem volt. Így is hatalmasak a pilláim, ha szempillaspirált rákenek műszempillának tűnik. Annyi hogy feketébb lett és a szempillatövem is meg lett festve, ezáltal lett egy tusvonal szerűség. De ez pár nap alatt lekopott. Szóval én nem csináltatom újra. De ez csak én véleményem, nekem nem jött be. :)

2011. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom mennyibe kerül mert keresztanyám kometikus és ö csinálta de én is azt tudom mondani amit az elötem iro mondott

ojn mint egy tusvonal és nem tart sokáig.a szempillám amugy is fekete ughogy nem tudom ha szökre csinltatod akkor meddig tart

2011. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14:26 vagyok.

Szerintem csak feketére csinálják.

Nekem azt mondta a kozmetikusom, hogy azoknál látványos, ahogy az előző is írta pl: szőkék, akiknek világos a szempillájuk. Ez meg ugye csak a természetes szőkék, vagy vörösek.

2011. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ez esetben meggondolom. :)
2011. márc. 27. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:

13:21

es vagyok

szökéknek van barna és fekete szempillafestét akiknek nme látszik ha nked fekete felesleges.

2011. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!