Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömpiercing képeket valaki...

Körömpiercing képeket valaki küldene nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés
az is érdekelne még, hogy milyen MŰkörömhöz állna jól. (mindenképpen műköröm) nemsokára megcsináltatom életem első műkörmét és szeretnék piercinget is belerakatni, de nem tudom hogy maga a köröm milyen legyen.. az elképzelésem az, hogy kocka alakú, francia manikűr de valami fekete minta is legyen benne:) képeket pls... meg olyan oldalakat ha tudnátok linkelni, amik műkörmökkel meg ilyen piercingekkel foglalkoznak, azt nagyon megköszönném :))
2011. márc. 25. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Erre a sok mindenre majd ott, a műkörmösnél fogsz rájönni. Ő valószínű válaszolni fog minden kérdésedre. :)

2011. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!