Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Min gyakoroljak...

Műkörmösök! Min gyakoroljak körömépítést (konkrétan tip porcelán), ha már nincs kin?

Figyelt kérdés
Itthon szeretnék gyakorolni,mert a suliban csak 2hetente van köröm tanitás,de nincs annyi ismerősöm,hogy állandóan tudjak valakin gyakorolni:-(...Vettem (mű)ujjat,azon lehet?
2011. márc. 15. 19:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Attól függ mit tanulsz még,ha csak körmösnek akkor elég lesz a bőrőnd.Én pedikür-manikűr és műköröm,nekem nem elég az a közepes táska.De az az igazság,hogy nem akartam bőrőnddel járni,mert ha mondjuk házhoz megyek csak pedikűrözni,úgyse kell az egész bőrőnddel menni,amiben a műkörmös cuccom is benne van.Igen igaz hogy minden órán doga lesz,de az inkább elöbb az orvosi órára érvényes...mert nekünk úgy kezdődött hogy 3hét anyagismeret(ebben fertőtlenítés,víz,krémek,manikür elmélet,kézápolás...stb.tanultuk)itt nincs doga.Ezután az orvosi órák voltak 3hétig,az nagyon húzós,és a tanár is szigorú,ha késel igazolatlannak fog beírni,és nem biztos hogy beenged az órára,és itt minden órán doga(a tanárt valamilyen Ildikónak hívják),az anyagismeretes tanárt aki a manikürt is tanitja az nagyon aranyos(Enikőnek hívják),aztán van a munkavédelem óra,vállalkozói.A gyakorlat az kb 1hónap után kezdődik.Egyébként én nagyon megbántam hogy ide jelentkeztem,mert 80-an vagyunk egy osztályban,és gondold el mennyien vagyunk amikor mindenki hoz egy modellt.Mikor kezdesz?
2011. márc. 17. 07:39
 12/21 anonim ***** válasza:

25-én. Én csak műkörmösre keletkeztem, a lábazós dolog nem fekszik:) A étszám mondjuk elég soknak tűnik, főleg, ha kérdezni akarsz...az utosó sulimban 110-en voltunk, és ha nem előre ültél, semmit nem hallottál az egészből...A késős infot köszönöm, így biztos egy korábbi vonattal fogok menni, amikor olyan óra van:)inkább várok, minthogy késsek...bár a mávnál sosem lehet tudni.

A másik dolog, ami még érdekel: Hogy zajlik az orvosi vizsgálat? miket kell vinni?

2011. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha mindenre,vagy csak körömre jelentkezel,akkor is ugyan annyian lesztek,mert össze vont csoport van.Az orvosi...öööö,inkább hivd fel a crystalt,mert ők mindent meg mondanak,amúgy is be kell menni személyesen,mert ki kell tölteni egy űrlapot anélkül nem is mehetsz,de a neten is ha fellépsz hozzájuk ott is jelentkezhetsz,és le is van írva mik kellenek.Bizonyitvány tuti kell,az utolsó sulidból.Meg el kell menni egy üzemorvoshoz is,onnan is kell papir.
2011. márc. 17. 15:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Már minden el van intézve, csak az üzemorvos hiányzik...pont az érdekelne, h oda mi kell:)
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott.Először el kell menni tüdőszürésre,én annak a leletét vinni az alkalmassági vizsgálatra.Ennyi.
2011. márc. 18. 07:18
 16/21 anonim ***** válasza:
ok, köszi:) ma voltam tüdőszűrőn...kalandos volt...
2011. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Megvettem a közepes zöld táskát:) nagyon tetszik, még nincs teljesen tele, de sajnos a lámpám nem fért bele:( A tied belefér? Tudom, neked a nagy táskád van.
2011. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem,nem én is közepest vettem,csak rózsaszínt:-).Nincs még lámpám,mert ott adnak,tuti nekem se fog beleférni.Te honnan fogsz járni,melyik kerületből?
2011. márc. 21. 19:43
 19/21 anonim ***** válasza:
Én Gödről fogok járni. Úgy várom már:) Pénteken kezdünk:) Az első nap milyen lesz? rendesen órák lesznek, vagy csak tájékoztatás lesz? A kezdőrészletet mikor kell befizetni? Regel azzal kezdjek, vagy majd mondják? Nem szeretnék egész nap 50 ezerrel a tárcámban mászkálni...
2011. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint délelőttös leszel,én is pénteken megyek csak én 4-8ig(délután).Igen reggel az óra előtt menj,készülj fel hogy sokan fogtok fizetni,amikor én mentem először is hosszú sor volt.Nem tudom mi lesz,mert én az első órára nem mentem,de nem pletyizés volt,mert megkaptam az anyagot.Ha jól tudom munkavédelemmel kezdtünk egy bányarém nő tanította,ő a pedikűrös is(Erika).
2011. márc. 22. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!