Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy pasinak szőke a szempil...

Ha egy pasinak szőke a szempillája nagyon gáz, ha befesteti barnára?

Figyelt kérdés
b.nőim azt mondták, h gáz, de sztem lehet előnyös is, és állhat jól neki...mit gondoltok?
2011. márc. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy pasi ne festegesse a szempilláját:D legyen 2 db szemöldöke, nekem ennyi elég.
2011. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 •ß• ***** válasza:
Szerintem fesse,(bár tényleg kicsit búzás,ezért nem kell hangoztatni)de a szőke szempilla ritka undorító szerintem.
2011. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz!!! Persze ne koromfeketére csak világosbarnára ;))
2011. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem láttam még fehér szempillát. A szempillám még nekem is fekete, pedig eredetileg is tejföl szőke vagyok. Nem a szemöldökre gondoltál?:)

Amúgy szerintem nem gáz, nyugodtan csináld, ha jól esik:)

2011. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de engem a hideg ráz a szőke szempilláktól, úgyhogy szerintem nem gáz, ha fested. Csak mondjuk ne spirállal, hanem kozmetikusnál. Az kb. 3 hétig tart.


22L

2011. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!