Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szájfény...

Melyik a legjobb szájfény szerinted?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobbak nálam, én már mindent használtam Diortól az avonig.

-Maybelline watershinegloss (raspberry dazzling)

-Bourjouis szájfények(igaz mindig szar kefét csinálnak, nem értem miért nemelhet egy egyszerű szivacsosat gyártani, amit hozzájuk kitalálnak, úgy nem lehet a szájra felvinni)

-avonos szájfények, amik nem tartósak

-Yves rocher,Alverde szájfények

2011. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én most az essence ajakápolót használom és nagyon meglepődtem mert szuper. szépen beszínezi az ajkamat,elég tartós és nem is szárad ki a szám (nekem amúgy állandóan cserepes) igaz ez nem szájfény de szerintem simán jó annak is csak tartósabb.

[link]

2011. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a rimmel szájfények jók
2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sotyilány ***** válasza:

nekem van egy pár szájfényem:

- avon : colortrend read my lips start up pink, nagyon szeretem egy picit sötét de nagyon jó, nem tom mennyi ingyen kaptam

- miss sporty ladies night nem tom a szín számát, de nem drága, dmben vettem

- astor shine deluxe jewels, elég drága 2000 Ft de nekem nagyon tetszik, nekem babarózsaszín van

- the color institute szájfény, karácsonyra kaptam nem tudom hol lehet venni, de úgy tudom nekem Németországból hozták

- nivea caregloss & shine nem tom hol lehet venni, de úgy tudom nálunk M.o-n nem, ezt is karácsonyra kaptam

- karácsonyra megint egy ilyen kis cucc, de abba minden volt, valami only you bizé és egy rozsaszín meg egy fehér szájfény volt benne és tök jók

remélem segítettem :)

2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!