Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkcuccokat szeretnék...

Sminkcuccokat szeretnék vásárolni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most érkeztem Budapestre és be szeretnék vásárolni néhány sminkcuccal/szépségápolási szerrel, mert felénk nincs Rossmann vagy Dm, és amint látom itt jó árban vannak. Milyen termékeket ajánlotok, és mi az ami szerintetek feltétlenül szükséges egy ápolt nő számára?


Termékeket és konkrét márkaneveket mondjatok. Ha lehet az olcsóbb kategóriából, mert elég sokmindenre kellene jusson, s nincs sok pénz :)(szóval pl: XY nevű arclemosó, ZV szemceruza stb stb...)


2011. márc. 4. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

essence :alapozó, szemceruza, szempilla spirál...

miss rosé : szemhéjfesték (de került a csillámosat)

2011. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Essence: alapózó, pirósító, szájfény, ha kell korrektor, szemceruza vagy szemhéjtus

Labello vagy valami ajakápoló mindenképp

Szempillaspirálból Maybelinne The Colossal Volume (1800-2100 között van kb. az ára de megéri szempillaspirálból jobbat venni)

2011. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Essence körömlakkok


St Ives Apricot Scrub (barackos bőrradír) normál bőrre


Mini hajkúrák (a kasmír a legjobb)

2011. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Essence-ből jók a körömlakkok, szemfestékek, tudok és a stiftes korrektor, barátnőimnek az alapozók is beváltak, azt nem próbáltam. Rossmann-ban ajánlom a Catrice sminkeket. Szemfestéklemosóból nekem legjobban a Balea (DM-ben kapható) kétfázisú lemosója vált be, kb. 500 Ft, de szuper.
2011. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alapozóból és korrektorból érdemes jobbat venni(3-4ezreset).Hidd el,én tudod mennyiszer vettem 1000 forintosat,mert egyik sem volt tökéletes fedésű?Akkor inkább vehettem volna egy drágábbat.Ha pesten vagy akkor Douglas,és ott a Bourjois alapozók.3000-től nem többek,de nagyon jók.Ennek a márkának még a pirosítói is nagyon szuperek:)

Szempillaspirálból Maybelline Colossal,vagy Falsies.Mindekttő szuper.

Korrektorból Essence forget it! veri a drágákat is.

Szemhéjpúdert,szájfényt,rúzst vehetsz szintén Essencet,vagy Maybellint.Rúzsból a Maybelline sokkal tartósabb.Szájfények még a Miss Sportysak is egész jók.

Szemceruza és tus...Essence!A tusok gyönyörűek és tartósak,és a ceruzák is jók.A pirosítóra és bronzosítóra visszatérve ne vegyél abból olcsót,mert nagyon narancssárgás.Asszem hogy van a Douglasban már NYX,és ugye a fent említett Bourjois,de abból esenncet semmiképp,mert 3-at kipróbáltam és egyik se jó...pedig az essenceről nem szeretek rosszat mondani.Arclemosóból a La Roche-Posay vált be nekem,mert érzékeny bőröm van.De ha neked nincs akkor Neutrogéna,vagy Nivea.

Amit én vennék(10 dolog):

1.Alapozó

2.Korrektor

3.Mattító púder

4.Pirosító

5.Szempillaspirál

6.Szemceruza

7.Tus

8.Egy quattro az Essence-től(4-es szemhéjpúder)

9.Mégegy quattro:D

10.Rúzs

11.Szájfény

Akkor inkább legyen 11:)

Remélem segítettem:)

2011. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a labellot nem ajánlom mert teljesen kiszárad utána a szád, és ezért teljesen kenheted 5perc alatt..Nekem semmit se hatott..

De pl ez : Carmex ajakápoló ( leginkább [link]


Essenceből ajánlom szinte azokat amiket az előzöek is írtak, az essence az ami olcsó de mégis jó! :)

Szempillaspirál: [link]

szemhéjtusból én sárkány centerbe vettem egy no namet,300ft-ért, és azóta is jó, nem kenődik,5mp alatt megszárad,szép erős színe van.

2011. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Loreal Matt Morphose habállagú alapozó

Maybelline Colossal szempillaspirál

Essence szemceruza és szemhéjpúderek, körömlakkok

Essence szájfény és pirosító

Nivea nappali arckrém

Balea ajakápoló

2011. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Maybelinne The Colossal Volume most akciós azt hiszem, 1400 ft körül van.

Nekem essenctől ezek vannak,amik jók: alapozó (1000 ft), púder 300 ft (most az akció alatt vettem,8-900ról volt leakciózva)

Szemceruza: essence, esetleg Aden (utóbbit fodrászkellékesben lehet venni). Nekem maybelline van,kb 1500 ft volt.

Pirosító: én egy 100 ft-os üzletben vette ahol 445 ft volt. Több sminkes blogon is olvastam hogy igen igen megfelelő! Euro Centerben is lehet venni ugyanezt a fajtát,290 ftért,Lora márkájú.

Szemhéjpúderek: most vettem szintén 300ért rossmannba, 4eset,akció alatt,900 ft helyett. De kell lenni-e alap színeknek, pl: feketés,szürke,fehér, barnás,arany...

Rúzst,szájfényt nem használok!

De javaslom hogy rossmannba nézz be, hátha lesz még essence akció, csomó dolgot lehetett venni 300-ért, aminek eredeti ára előtte 8-900 ft volt. Pl szempillaspirál,púder,szájfény,szemfesték,szemcerka,körömlakkok,stb..

Következő javaslatom,a fodrászkellékes üzletek! Ott pl jó minőségű Miss Rose, Aden márkájú sminkcuccokat lehet venni,olcsóért!

A harmadik javaslatom, 100 ftos üzletek,Euró Family!! Ma voltam Euroba, és rengeteg dolog van 300ért,szinte mindenből találsz olcsót.

Összegezve: keresd az essnece, miss rose, lora termékeket! Olcsók,de még nem csalódtam bennük!

2011. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!