Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez az archoz milyen smink...

Ehhez az archoz milyen smink állna jól?

Figyelt kérdés

Kicsi barna szemem és fekete vastag keretes szemüvegem van ami mínuszos.

A bőröm kb ilyen színű: [link]

A hajam sötétbarna.

Milyen színek állnának jól?


2011. márc. 2. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A legfontosabb, otthon próbálgasd a színeket és látod te, hogy mi passzol igazán hozzád, mert így kép nélkül csak találgatni tudok sajnos.

Szerintem olyan lehetsz, mint én( a kis szemeket és a szemüveget leszámítva), de mediterrán külsőre gondolok a leírtak alapján.

Én sokat használok barna színeket. Főleg úgy, hogy a szempillám tövében sötétbarna (NEM FEKETE!) és a szemöldököm fele egyre világosodó. Kb mint a füstös szemek, csak ez barnával. A szemzugomba általában világos (a bőrszínemnél kb 2 árnyalattal világosabb) színt kenek fel.

Nekem vastag szám, és viszonylag nagy szemeim vannak, ezért a számat soha nem hangsúlyozom ki, inkább valami szuper csillogós, színtelen, vagy korallszínű szájfénnyel kenem be.

Külön szemüvegeseknek is van smink video a youtubeon, ráadásul magyarul ;) erre keress rá: dorkasminkel.

Remélem segítettem! Sok sikert

2011. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!