Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan készíthetném el ezt a...

Hogyan készíthetném el ezt a sminket? Hol vegyek ilyen jó minőségű sminket ami a képen is van?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé nem vagyok jártas sminkelésben.15 éves vagyok...inkább csak alapozót használok ( nem mindig ) ,meg szempillaspirál. de jó lenne már 1 kicsit újítani. Szeretnék ilyen feketés fehéres sminket ami nem túl kihívó de még is jó. :)

[link]


2011. márc. 2. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Még ne smikeld magad, a sulin járjon a kis eszed! :-)
2011. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézegess youtube-on ilyen sminkes videókat. ha tudsz angolul van fent millió, csak rá kell kereseni, hogy "make up tutorial" ott el is mondják milyen márkákat használnak.

szemfestékekből nagyon jó a MAC (de drága is sajna)

2011. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szterintem annyi az egész hogy egy fekete tus,és valami fehér pigment.Meg ugye spirál.

Szerintem is Mac,olcsóbban ami jó még a Loreál,Max Factor,még olcsóbba Essence:)

2011. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az essence neked még bőven megfelel.

Vegyél egy fekete folyékony tust(Essence Black mania 700 Ft) és egy bőrszínű, meg egy fehér szemhéjpúdert.

A bőrszínű megy a szemhéjadra, a fehér a belső szemzugba.

A tussal, meg otthon költözz be a fürdőszobába, és gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.:)

youtube-dorkasminkel egyébként. vagy livinpretty. mindketten magyarok, és van tusos videójuk.

Csak egyre kérlek, ne vidd túlzásba, mint a mai 15 évesek többsége. nagyon érvényes a kevesebb több elv.

20/l

2011. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok...a mac majd akkor lesz Neked aktuális,mikor már jól megy, és megkeresed rá az árát. nem olcsó dolog...én 20 évesen vettem először, a saját fizetésemből.
2011. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy csillámló fehér (kristályos) szemfestékre van szükséged. az applikátort nedvesítsd be és úgy vidd fel a festéket. tust minőségit vegyél mert az olcsók belepattognak a szemedbe. tussal húzd körbe ahogy a képen is láthatod. majd szempillaspirál jól a tövektől fesd. ha rá megy a szemhéjadra ne csüggedj. várj egy percet amíg megszárad és egy fültisztítóval húzd le :) mindenekelőtt ne feledd el lealapozni a kis orcád!
2011. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!