Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillafestés otthon?

Szempillafestés otthon?

Figyelt kérdés
Vettem festéket stb.....szempillára és szemöldökre is jó, sötét barna...Használati útmutató van, tudom is hogy kell, így ahogy le van írva, meg már kozmetikus is csinálta. De most már magamnak szeretném mert elég drága amúgy. Szóval aki már csinálta a szempilláját magának, az írna hogy nem csíp-e, vagy jól le lehet öblíteni, nem lesz utána baj...És hogy csak sima vattát tesz a szempilla alá vagy hogy?
2011. febr. 28. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én itthon festem a szempillámat. Kétféle szempillafestéket használtam, az egyik Swiww O Par márkájú, a másik Profi Pill.

A Swiss O Par mellé kapsz kis vattalapokat, amiket a szemed alá tehetsz, először be kell kenni folyadékkal a szempilláidat, majd egy zselével bekenni. Nekem már a folyadék felkenésénél könnyezett a szemem, és elég kellemetlen volt, szinte párolgott a szemembe a folyadék.Mintha erős alkohollal kentem volna be. Amikor a Profi Pill-t használtam, akkor azt Oxy krémmel össze kellett keverni, és szempillaspirállal vittem fel a szempilláimra. Ez nem irritálta annyira a szememet, mint a másik. Csak akkor, ha véletlenül belekentem a szemembe.

De ha belekerül, akkor sima tiszta vízzel mosd ki, és nem lesz semmi baja a szemednek, egy picit piros lesz, de hamar elmúlik.

2011. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak egy pálcika járt hozzá...de a vattát csak vizezzem be és azt tegyem a szempillatövekhez és aztán a száraz pillákra kenhetem is?
2011. febr. 28. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!