Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence vagy Miss sporty...

Essence vagy Miss sporty púder? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
És ezekből melyik fajta?
2011. febr. 26. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én essence-t használok nekem jobban bejön
2011. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
essence
2011. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem essence mineral kompakt púderem van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. előtte egy she volt, azt nem szerettem.
2011. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz a vélemény :)
2011. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sotyilány ***** válasza:
szerintem is essence, mondjuk én nem azt használok, de sztem jobb mint a miss sporty. én am most egy alverde kőpúdert használok ami nekem nem jön be.majd egy maybelline dream matte púder akarok venni, ami egy csöppet drága, de ha szép külsőt biztosít akkor hajlandó vagyok pénzt kidobni érte, kb. 3000 Ft
2011. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne dobj ki érte annyit...régebben is az olcsóbb alapozókat és púdereket használtam, reggel bekentem és délutánig fent maradt majd este fele már nem volt rajtam semmi, nah gondoltam én is veszek egy drágát, 4990 ért vettem perfect stay alapozót, ugyannyi ideig volt jó mint az olcsóbb :) szal nekem nem érte meg, inkább veszem az olcsóbbat és kenem be magam azzal egy nap kétszer ha kell, de nem éri meg a drágább, legalábbis nekem nem...
2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, ezt az utolsó válaszolónak írtam, de a te kérdésedre a válaszom, essence
2011. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!