Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mejik szájfény halványitja el...

Mejik szájfény halványitja el a számat?

Figyelt kérdés
természetesen nagyon piros a szám és mindig teszek rá valamit (még este is) hogy halványabb legyen.általában krrektort de cserepes és csunya lesz töle.azt halottam hogy van egy avonos szájfény ami jo.nem tudjátok mejik az? már sok más márkájut kiprobáltam de egy se jo.segitsetek lécci. a válaszokat leöre köszi
2011. febr. 26. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol találsz ilyen szájfényeket/rúzsokat, NUDE árnyalatot keress. Általában az ilyeneknek a nevében is benne van, pl. nude pink stb.. Itt egy videó, bemutat néhányat:

http://www.youtube.com/watch?v=YLZxLVzu_bY


Egyébként én úgy szoktam, hogy a számat is lealapozom, majd rá egy vékony réteg ajakbalzsam, az felpuhítja egy kicsit, és még fényes is lesz a szám. A korrektor valóban szárítja, ezt önmagában nem tanácsos alkalmazni.

2011. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

sokat segitettél

2011. febr. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!