Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldökceruza milyen...

A szemöldökceruza milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy szemöldökceruzára,hogy korrigálhassam vele a szemöldököm, de hallottam már azt, hogy hasonló színű legyen a saját szemöldökömhöz, volt aki viszont azt mondta, világosabb legyen.:O Akkor most hogy is van ez? (Sztem amúgy olyan legyen, mint a sajátom)
2011. febr. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Festesd be, sokkal egyszerűbb:)) Én is azt csinálom, egy ideig még volt kedvem hetente a kozmetikust látogatni, de meguntam, vettem szemöldökfestéket és megcsinálom magamnak:) Ráadásul sokkal olcsóbba jön így bele.
2011. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alapszabály, hogy a hajszínnél egy árnyalattal legen világosabb és az,hogy milyen színű, az az összhatástól függ. Ha melegbarna hajad van, meg barna szemed, nyílván közép, vagy világosbarna ceruza kell, ha fekete a hajad, kék, vagy zöld a szemed, akkor smookey, szürke, szürkésfekete ceruza.
2011. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első:

Sajnos nem mindenkinél jön be.

Nekem nagyon világos, én is befestettem 1x, de mivel nagyon ritka (alapjáraton vastag, mármint sok helyet foglalna el, ha nem szedném), kevés van, és nem is látszott, hogy festve volt.:-(

Kérdező: Valóban a sajátodhoz leginkább hasonlítót, esetleg abból a színből 1-2 árnyalattal sötétebbet.

(Példának: Én szőke vagyok, világos bőrrel. Kipróbáltam barna ceruzával, nagyon nem állt jól. Szürkét használok, az jól áll.)

2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy árnyalattal sötétebb kell, mint amilyen a hajad.
2011. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Nekem egyébként nagyon világos vörös hajam van, a szemöldököm viszont barna.Én nem merem befestetni vörösre, pedig mindenki ezt hajta h a szemöldök legyen világos, mint a haj. Világos vörös hajnál akkor mi a teendő szemöldök téren?
2011. febr. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!