Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok? Szöksébarna...

Mit ajánlotok? Szöksébarna hajam van és zöldesbarna szemeim. Szerintetek milyen smink állna jól az előzőek alapján nekem? Nem szeretnék kirívót, de azért látszódjon, olyat amit suliban is viselhetek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Hasonló tulajdonságokkal rendelkezem, bár nekem (most már) természetes(nek tűnő) vörös hajam van és élénkzöld szemem. Hobbim a sminkelés, így Neked a barna, zöld és a földszíneket ajánlanám. Bézzsel és világos tört fehérrel fesd ki a szemed. Ügyelj arra, hogy mindig a sötétebb árnyalat kerüljön a szemed külső részére. Ha kedveled a tusvonalat, érdekessé teheted, ha nem feketével, hanem barnával húzod ki. Ha nagy szemeid vannak, akkor kerekebben húzd a vonalakat, ha kicsi, akkor cicásan íveld. Ha írsz nekem, szívesen segítek a továbbiakban is.:)

17/L

2011. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!