Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy mikor kihúzom...

Mit tegyek, hogy mikor kihúzom a szemem alul egy idő után ne kenődjön el a festék?

Figyelt kérdés
vlmi tipp vagy trükk?
2011. jan. 21. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél alá alapozót vagy korrektort, vagy tussal fesd ki
2011. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy pedig miután kihúzod szemceruzával, menj át rajta fekete szemhéjpúderrel. Szerintem ilyen ecsetet használj, nagyon praktikus:


[link]

2011. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mielőtt kifested, egy fülpiszkával töröld meg a vonalat, tulajdonképp felitatod a vizet onnan, tehát ha végighúzod utána rajta az ujjad száraznak kell lennie, aztán szemcerkával rendesen húzd ki, rá mehet még tus végül fixálásnak szemhéjpúder. Nekem így szinte egész nap kitart, max. picit halványodik, de megmarad ;)


19L

2011. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is már fekete szemhéjpúdert teszek rá, és sokkal tartósabb. két óra múlva belenézek a tükörbe és még semmi elmaszatolódás. nekem eddig a leghosszabb idő amíg rajtam volt mióta így használom az 7 óra és teljesen jó volt. talán 1* kellett megigazítani :D holnap veszek olyan ecsetet mint amit az egyik válaszoló belinkelt.

L*-*

2011. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Már lehet olyan szemceruzát kapni, ami dörzsálló. Az nem kenődik el.
2011. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!