Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lövessek vagy szurassak...

Lövessek vagy szurassak orrpiercinget?

Figyelt kérdés

melyik féj kevésbé? melyikkel gyorsabb? és igaz hogy lefagyasztják valamelyiknél? melyiknél? vagy lehet kérni? vagy mi? kell valamit tudnom? az L alakút ki lehet szedni? és azt hogy teszik be? hallottam hogy lövésnél egy fülbevalót lőnk be, azt ki lehet cserélni később l alakúra? vagy jó az a fülbevaló benne?

bocsi a sok kérdést, de köszi a váaszokat :)


2011. jan. 20. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összegezve: Az ékszer lényege h behelyezésnél a fájdalom élményként legyen jelen.

Orrot/Fület nem szokás érzésteleníteni max jegelni lehet de semmit nem ér.

Kifogod bírni és szúratni szabad csak. Mert a lövés miatt 90%ra lesz 1 jókora vadhús az ékszer körül és később még ha le is megy ott lesz a hege.


Az a fülbevaló tulajdonképp orrpc csak nagy a hasonlóság. Igen ki lehet szedni az L alakút mert az befordítós. Viszont könnyen ki is jöhet magától.


Ha már begyógyult kedvedre cserélhetsz karikától kezdve L szárút kampósat mindent.

18/F

2011. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) de a szúrás az jobban fáj nem? :S
2011. jan. 20. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha löveted, az elroncsolhatja a porcot ami valóbban marhára fáj és nehezen gyógul. Lövéssel nehezebb jól célozni (fontos hogy hova és milyen szögbe kerül a pc). Ha rossz a szög, előfordulhat, hogy az L alakú ékszer alja kilóg az orrodból vagy nem tudsz bele karikát tenni.


Szúrásnál a piercinges jobban tud figyelni ezekre a dolgokra.

Maga a készítés nagyjából ugyananni idő (kb.1 másodperc). Még egy sima orvosi injekció jobban fáj (azt sokkal lassabban adják). Utánna hacsak nem piszkálod direktbe (ki az a hülye aki játszik egy friss piercinggel?) nem fáj. Nekem is van, nem egy nagy dráma.


Fagyasztással, érzéstelenítő sprével a technológiától függetlenül szoktak érzésteleníteni. (inkább csak placebó, mert gondolkoni sincs idő közben).


Fülvevaló nem fog belemenni mert a talp nem fér el. De ha a háta nélül behajtassz egy apróbbat L alakba, uyganúgy jó lesz. A súlyzó alakút (bogyós) nem ajánlom, mert könnyen kijön.

2011. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb helyeken nem is lövik, mert roncsolja a szöveteket. nekem szúrták egy pillanatra fájt csak, aztán kész, bent volt az ékszer. tegnap szúrattam ajakba egy bogyót, az jobban fájt, szóval ne aggódj, a fájdalom miatt nem érdemes lövetni, azt sok helyen nem is vállalják :) hajrá!
2011. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jan. 21. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Nekem lőtték,mert féltem a szúrástól.Nem lett semmi húsdarab se semmi,teljesen normális.És ugyanúgy hordhatok spirál,L és bogyósat is,egyik se látszik ki az orromból.Egyáltalán nem éreztem fájdalmat.Lőni fülbevalóval lőnek,amit aztán kicserélhetsz.én a szúrástól féltem,mert egy picivel tovább tart és szerintem fájdalmasabb is.Míg a lövésnél pár másodpercre forrónak éreztem az orrom és aztán semmi fájdalom.Érzésteleníteni nem igazán szokták,de arra figyelj,hogy fertőtlenítsék le azt a részt,ahol lesz a pc.Az L alakút és a spirált is ki tudod szedni,beleforgatással-kiforgatással.Utána forgatni kell és nem árt kenegetni gyulladás csökkentővel,hogy ha belemegy a kosz(óvhatatlan,ha kimész az utcára),nem gyulladjon be.(pl Tetrán kenőcs)

18L

2011. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!