Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy jól bevállt sminkem,...

Van egy jól bevállt sminkem, de szerintetek még mi állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Elég erősen sminkelem magam, a stílusomhoz tartozik minden nap a vastag, fekete szem (persze csak igényesen) cicásra kihúzva, de az arcom többi részére nem használok semmit sem. Sötétbarna, első ránézésre fekete szemeim vannak, és nagyon fehér bőröm fekete hajjal. Nem szeretek smink nélkül még a boltba se lemenni, nagyon kellemetlenül érzem magam ha mégis muszáj. Sokan azt mondják nagyon szép vagyok smink nélkül, úgy nézek ki mint egy thai nő, de én nem szeretnék ilyen lenni.

Ötleteket szeretnék kérni.


2011. jan. 1. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, látatlanba szerintem senki az égadta egyvilágon nem tudja neked megmondani, talán, ha linkelnél egy fényképet. De szerintem egy kis színt is vihetnél bele, hogy ne keltsen olyan hullahatást: fekete haj+fehér bőr+fekete smink. egy kis korrektor+púder+szájfény+szempillaspirál..
2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ehhez a szemszínhez jól áll a világos zöld, olíva zöld szín, rózsaszín, kék és a lila. Szerintem kombinálhatnád a feketével úgy, hogy a mozgószemhéjadra rákened a kiválasztott színt és felfelé satírozod követve a cicás hatást. Ezután mondjuk tussal vagy fekete szemceruzával esetleg szemhéjpúderrel húzol a felső szempillád tövébe egy viszonylag vékony cica hatású vonalat a végén kicsit halványítva. Vagy össze is moshatod a kiválasztott és már felkent színnel a cicahatást megőrizve.

Szájfényt használhatsz, de erős szemfestékhez erős rúzs TILOS! A fehér arcbőrödet egy kicsit dobd fel és használj fáradt rózsaszín vagy barack színű arcpirosítót.

2011. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez legjobban az arany szín passzol, ha szolid vagy, és a világos illetve a sötétbarna, és persze a fekete.De a barna szemet legjobban az ultrakék szín emeli ki, ez a szín szempillaspirálban is csodálatos, és szemhéjpúderben is!!!!A kettő együtt gyönyörű a barna szemen!Persze ezt csak akkor ajánlom, ha buliba mész, és kék fekete vagy ezüst ruhadarabokhoz!Biztos jól állna!
2011. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a kék szemhéjpúder fekete átmentettel tényleg nagyon szép. :) Majd kipróbálom más színnel is.

Egyébként nekem tetszik a ez a "hullahatás", bár lehetne mégjobban ilyen. Néha a fehér bőrömre még nagyon világos, fehér púdert is teszek, igazából ez hozzátartozik a stílusomhoz. :)

2011. jan. 4. 13:51
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is fekete hajam, sötétbarna szemem és fehér bőröm van, és a leírásod alapján szerintem a stílusunk is hasonló. Én is fekete szemhéjtust és szemceruzát használok, de szoktam kombinálni sötétbarna, sötétlila vagy sötétvöröses/barnás szemfestékkel. Ez utóbbiról én sem gondoltam volna, hogy jól nézhet ki, viszont kellemes csalódás volt. :)

Ha "színesebb hangulatod" van, szerintem kipróbálhatod a nagyon világos, szinte fehéres rózsaszín szemfestéket (a szemhéjfestékeken azt hiszem iced pink-nek írják), az is nagyon jól néz ki a fekete szemceruzával.

Ja, és ha megfogadsz egy tanácsot, szerintem néhanapján menj ki az utcára smink nélkül is, már csak önbizalomnövelés céljából is, mivel nem jó, ha valaki ennyire hozzászokik a "nem természetes" külsőhöz, hosszú idő után többet árt a léleknek, mint használ, mivel sebezhetővé válsz tőle. (Tapasztalat.:)

Minden szépet és jót!

2011. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!