Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műszempilla lenne a...

Milyen műszempilla lenne a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Szilveszterre szeretnék.Tincseset vagy sorosat.Soros már volt(essence).Most nem szeretnék ilyen "dráma"i hatásút.

Ha sorosról lenne szó akkor ilyen lenne: [link]

Tincses: Én rakjam vagy kozmetikussal?

Szóval:

(mivel buliról van szó);-ki kéne neki bírnia egy éjszakát alvással együtt!!(fontos)


2010. dec. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tapasztalataim szerint a soros műszempillához sokkal jobb minőségű ragasztó kell,mint a tincseshez,ugyanis a soros nehezen ragad oda a szemzug belső részéhez,de ez megfelelő ragasztó használatával elkerülhető.Szóval,ha úgy döntesz,hogy sorosat veszel,én ajánlom a DUO műszempilla ragasztót:).Ha tincseset veszel,elég egy olcsóbb is,persze nem arra a kis pici,fehér színű ragasztóra gondolok,ami műszempillák mellé jár,azok nem érnek sokat,de egy éjszakát ők is kibírnak amúgy.Én mindig szemöldökcsipesszel megfogom a tincset és szépen,sűrűn egymás mellé ragasztgatom.Soros műszempilla esetében megfogom a szemöldökcsipeszt és felhelyezem először a belső szemzughoz és utána ráhelyezem szépen az egészet.Kicsit nyomd a pillát a belső szemzughoz,amíg teljesen oda nem ragad.Amúgy ha a szempilla felvitele előtt kihúzod a szemed tussal,kevésbé fog látszani,ha egy kicsit félrement a pilla.

Alvásnál viszont vigyázz,hogy ne feküdj rá a pillákra,mert reggelre eldeformálódhatnak vagy a súrlódás miatt elengedhet a ragasztó..:)

2010. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt leírnád még, hogy milyen tincses műszempillát használt?

:)

2010. dec. 6. 15:20
 3/4 A kérdező kommentje:
használsz* :$
2010. dec. 6. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok gyakorlatod a műszempilla ragasztásban, akkor inkább menj kozmetikushoz.szerintem 1000-1500-ból megúszod a pillákkal együtt, és tuti jó minőségű ragasztót használ.
2010. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!