Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten tudtok olyan...

Budapesten tudtok olyan boltot, ahol jó minőségű, szép női táskákat lehet kapni?

Figyelt kérdés
És ahol lehet kapni színeseket is (kék, zöld, lila, sárga, stb.) nem csak barnát, feketét meg szürkét, mert azokat már unom, és mindenhol csak olyanokat látok. Az ára pedig olyan 30ezer és 100ezer között..
2010. dec. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Guess :)

nekem 2 táskám és a pénztárcám van onnan és szeretem, jók a cuccaik:)

2010. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És melyik üzletben szoktál vásárolni? Mert most nézem hogy van több helyen is, Andrássy, Westend, Király utca.. Vagy mindenhol ugyanolyan jó? Mert úgy látom kifejezetten Guess csak az Andrássyn és az Arénában van.. Gondolom akkor ott biztos nagyobb a kínálat. :D
2010. dec. 2. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: az Andrássyn a legnagyobb,szerintem oda menj, de az Arénás is egész jó

a Westendben 2 van egyik csak kiegészítők, a másik ruhák

a Király utcásat nem ismerem:(

és az Alleban is van olyan,hogy csak kiegészítők (cipők, táskák)

2010. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Andrássy közelebb van, akkor majd elnézek arrafelé. :))
2010. dec. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!