Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelhetek AVON-t interneten?

Rendelhetek AVON-t interneten?

Figyelt kérdés
Vagy csak katalógusból?Ugy is lehet, hogy én nem vagyok tanácsadónő?Ha lehet neten rendelni akkor rendelhetek mintákat is?
2010. dec. 2. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A www.avon.hu-ról csak akkor tudsz rendelni, ha tánácsadónő vagy. Ha mindenképpen netről szeretnél rendelni ezt ajánlom: [link]
2010. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mire lenne szükséged? Tanácsadónő vagyok, hátha tudok segíteni.
2010. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért gondoltam a netes rendelésre,mert ha tanácsadónőtől rendelek,akkor,ott mindig gyorsan el kellett dönteni mit is szeretnék venni.Persze ők mintát nem mutatnak.

És jártam már ugy hogy rendeltem - nem olcsó - dolgokat és nem az kaptam amit vártam.

Azért valljuk be, hogy a kép kicsit más mint a valóság.

Ugyan így vagyok a parfümökkel,egy mintának azért mégis más az illata mint az illatosított oldalnak.

2010. dec. 2. 10:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem értem, hogy a tanácsadónőd miért nem ad mintát... Szerintem illatban és rúzsban fontos, hogy lássuk/érezzük milyen a valóságban.

20L

2010. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez miatt nem akarok tanácsadónőtől rendelni.Mindig az volt a válasz, hogy munkahelyre nem hozza be!!

Ezért szeretnék saját mintákat!

2010. dec. 2. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb módja szerintem, ha jelentkezel tanácsadónőnek (ez semmilyen kötelezettséggel nem jár, én is azért jelentkeztem, hogy tudjak magamnak rendelni elsősorban), és már tudsz is termékmintákat rendelni.
2010. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tanácsadónő lenni!Én nem akarok ezzel komolyabban foglalkozni,meg nem is biztos, hogy minden hónapban fogok rendelni!Remélem az a tanácsadónő fog írni aki feljebb már írt,ő talán tudna segíteni!
2010. dec. 2. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, itt vagyok, a tanácsadónő, aki már írt. Mit tudnék segíteni?
2010. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne, hogy ahoz, hogy tanácsadónő legyek mi kell?Gondolok itt olyanra, hogy havi kötelező rendelés,meg ilyenek?

Aztán, hogy esetleg mintákat tudnál-e nekem rendelni?

2010. dec. 2. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Hátha tudok segíteni.Jelentkezned kell Tanácsadónőnek, vagy egy már aktív tanácsadón keresztül, vagy a www. avon. hu-n is tudsz írni. Se belépési díj, se kötelező rendelés, de kell érte dolgozni, hogy megérje. 5000 ft értékben kell legalább rendelned, hogy ne legyen szállítási ktg. És a katalógusokat neked kell megvenni. Minnél több rendelést összeszedsz, annál nagyobb engedményre tehetsz szert. 5000 ft felett már kapsz 15 %-ot, és így tovább. Minden kampányban vannak különleges ösztönző ajánlatok, amire nagyobb engedményt kapsz.Tudok mintát rendelni neked, de ahhoz fel kéne vennünk a kapcsolatot. De ha Tanácsadónő leszel, azonnal rendelhetsz is, és kezdőként nagyon jó mintacsomagot rendelhetsz.Ha gondolod, írj privátba.
2010. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!