Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb 5 cm-re kitágított fülen...

Kb 5 cm-re kitágított fülen mivel lehet segíteni, hogy minél hamarabb összehúzódjon? (pl. valamilyen kenőcs)

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:22
1 2
 1/15 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Köss rá csomót :D
2010. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert ez magától összehúzódna? Mert ha nem akkor csak vmi kis plasztikai műtét segítene
2010. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

XD. Jó, most viccen kivül? :D

Amúgy nem nekem kell, hanem egy ismerősnek :)

2010. dec. 1. 10:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Látod! Miért volt jó ez a tágítás? 5 cm? Az bazi nagy!Most olyan lehetsz, mint egy kuntakinte! Magától befog forrni idővel! Idővel! Szerintem ezt nem lehet siettetni.
2010. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, mi értelme van, tök undorító, aztán meg ott az a bazi nagy lyuk...na mindegy.Semmivel nem lehet, csak plasztikai műtéttel.Persze, valamennyire összehúzódik magától is, de ilyen nagy lyukat már csak műtéttel lehet eltüntetni.De a heg akkor is ottmarad.
2010. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
persze, bőrnövesztő-összeforrasztó krém. Jó is lenne. Alkati kérdés is, hogy mennyi idő, nekem pl köldök percingem volt 14 évig, 4 éve vettem ki baba miatt, azóta is ott a lyuk, nem forrt össze. Pedig nyilván az egy kis lyuk, soha nem volt tágítva, nem szakadt ki, a "gyári" cuccos volt benne mindvégig. A csomózást tudnám én is csak javasolni.
2010. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a tágított fülbe bele kell vágni, és úgy hamarabb összeszűkül...
2010. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebésszel. Ez magától a büdös életben nem fog visszamenni... Amíg meg erre nincs pénz, addig marad a vállon lengedező cimpa, Gyönyörő. Főleg, ha fúj a szél. :D
2010. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Akinek nem tetszik esetleg indokolná h miért gusztustalan attól h lóg? Nem sebes bőrről van szó hanem tágítottról.

Ennyi erővel a melled is gusztustalan mert az is lóg.

18/F

2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De az genetikailag ilyen, nem miattunk, a lógó kis cimpát pedig az az illető teszi olyanná, akin lóg!
2010. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!