Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az összes tetováló gépet be...

Az összes tetováló gépet be lehet állitani hogy csak kicsiket szurjon igy ne tartson örökké kb csak pár évig? Lehet 1általán ilyet kérni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt asszem nem, deviszont van olyan tetoválófesték, amely pár év múlva fokozatosan kihalványul, majd eltűnik.
2009. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az előttem szóló írta. És az kb 4-5 évig tart.
2009. jan. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy be lehetne állítani, mert a festéket el kell, hogy juttassa a tű a megfelelő rétegbe. De egyébként is, ha jól tudom, akkor ez festék kérdése, nem a szúrásmélységé. Ehhez speciális festék kell. Kérd a tetkóstól külön, hogy te csak néhány évig tartó tetoválást szeretnél. Valóban lehet ma már olyanokat kérni, de erre egy szalonban bőséges felvilágosítást adnak neked.
2009. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség,a tetováló gépek amik nekem is vannak,van egy gyors alapsebességük amivel már az irha rétegbe ütnek,nem felületesen.
2009. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!