Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok. Eléggé zsíroso...

15 éves vagyok. Eléggé zsírosodik a bőröm. Valaki tud egy jó alapozót/púdert ami elfedi a csillogást és pár óra múlva sem üt át rajta a csillogás és ha lehet illatanyagmentes és/vagy természetes alapú?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

na ez engem is érdekelne :)

[link]

nekem ilyen van, de szerintem ez sem az igazi :|

2009. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
ha nagyon zsíros a bőröd mindennap reggel és este vastagon kend be szappannal,s hagyd rajta kb 2-3 percig.Nekem ez bevált.Semiképp ne alapozót használj,hanem púdert!Alapozás előtt kend be az arcod valamilyen krémmel,pár másodperc múlva ken fel az alapozód vagy púdert.Így tartóasbb lessz,nem kopik annyira az alapozó,púder.Nekem régebben ezek használtak!
2009. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
milyen szappanra gondolsz? rendes, hagyományosra? mert az meg nagyon szárít, nem?? :S
2009. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Pl baba szappan,vagy akár milyen.Ha már nem zsíros a bőr akkor pihentesd az arcod.
2009. jan. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
ja de ne 1kg tegyél rá csak hogy mindenhol érje
2009. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Miss Sporty zöld tetejű púder vált be. Antibakteriális és valami 4 fázisú most az új, vagy milyen. Pattanások ellen, antibakteriális, mattító stb. nem tudom már. Az ilyen nagyon fehér, de lehet van több árnyalatban is. Nekem is nagyon zsíros az arcom, ez az egyetlen púder vált be, de én 2szer viszem fel és ecsettel. Először ha kritikus területekre vastagon aztán pár perc és az egész arcomra még egy finomabb rétegben.


Ez kitart több órán keresztül. max az orrodra kell pici olyan 4 óra múlva. Én suliban lehajoltam a pad alá szünetben és fél perc alatt gyorsan ráraktam kicsit.


De fontos, hogy ha ezt tartósan használod esténként kend be az arcod krémmel, mert nekem pl az arcom (a szemem alatti résznél) nagyon kiszárította egy idő után.


Szappan nagyon nem tesz jót a bőrnek. Max ha direkt ilyen szappan, de ezek a sima szappanok inkább csak rontanak rajta. a baba is a dove is mindegyik. De persze lehet valakinek mégis ez válik be.

2009. jan. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerestem én is képet.


Régen ilyen volt

[link]


Mostmár ilyenben látni:

[link]

2009. jan. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj szappant mert lehet, hogy szárít de hosszú távon sokkal több mitesszer képződik. Én is így jártam. Anno csak az arcom T-vonala volt pattanásos, elkezdtem szappanozni, nemsokra rá már az egész. A jó aalpozót is sokat kerestem. Van egy rimmel alapozó, rózsaszín a kupakja. Az azért jó mert pici csillogó szemcséket tartalmaz és az arcodnak egészséges csillogása lesz, nem zsíros. A Legjobb pedig a Vichy Normateint. Na az gyönyörűen fed és nem zsíros egyáltalán. Előtte meg kend be az arcod Vichy Normaderm krémmel.
2009. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Énis gondolkodom a Vichy-n csak hallotam egy másik falytáról a Dermablendről ami elvileg még vizálló is és nem jön át rajta a csillógás... hát nem tudom meg azért nem egy olcsó mulatság és ha mégsem jó?:S

Használtam már a Miss Sporty So Cleart csak a folyékony alapozó fajtát, akkor Rimmel mattító púderét, most pedig Avonos color trend púdert... de hát valahogy egyik sem az igazi.:( már pár óra múlva kifényesedik az arcom:S

Talán a krémeken is múlik de hát nemtudom...

Most fogok menni egy Ilcsis kozmetikushoz... majd meglátjuk sok jót mondtak róla....

2009. jan. 13. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Manhattan 2:1 púder. Ez kőpúderre hasonlít, de a fedőképessége sokkal jobb, és nem kell alá folyékony alapozó. Szerintem a szappanos szárítást felejtsd el, ha jót akarsz magadnak. Tényleg csak tüneti kezelés, de eléred vele, hogy rövid időn belül háromszor olyan zsíros és pattanásos lesz az arcod, és nem leszel mindig 15 éves sem, később keservesen bánni fogod a most elkövetett butaságokat. A pattanásos arcbőrre nem a szárítás a megoldás, hanem éppen ellenkezőleg, a megfelelő hidratálás, valamilyen vizes, gél állagú krémmel.
2009. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!