Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülem, mit...

Begyulladt a fülem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete lövettem ki..nagyon csúnya,mit tegyek?mivel kenjem?mit csináljak?:((

nem fáj,néha gennyzik,meg bevan dagadva annál a résznél a fülem,és elég csúnya.:((

és a fülem nem bírja amúgy az ezüstöt,csak az aranyat,most betettem egy másik fülbevalót csak az nem arany,de nem is ezüst..ettől fog tovább gyulladni?


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 17. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp aranyat tegyél bele, mert csak rosszabb lesz.
2010. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet allergiás vagy az ezüstre a bizsura. Vedd ki, ne rakj bele újat. Bár az is lehet hogy csak ilyen összenyomós fülbevalód van, akkor azért gyulladt be, mert nagyon nem mozgattad? Mert nekem is volt ilyen, attól függetlenül, hogy nem vagyok allergiás semmire.

Nyomd ki a gennyet.

Ha van körömvirág vagy kamilla annak oldatával teájával enyhítheted.

Körömvirág krém is jó. De ha nem használsz semmit, szerintem úgy is elmúlik.

2010. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most egy fülcsit tettem be,ami hasonlít az aranyhoz,de nem hiszem,hogy az lenne..ezüsttől sem volt még ilyen problémám soha...
2010. nov. 17. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd be azt, amivel kilőtték. Kend Bepanten plusszal, és 1-2 nap alatt leviszi, ha piros, gennyedzik. Ha extra gáz, menj vissza ahhoz, aki lőtte, ill szúrta. (A lányomnak 2 hete szúrták)
2010. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!