Hogyan csináljuk meg?

Figyelt kérdés

11 vagyok, emo, és a legjobb barátnőm is az. Szeretnénk emo hajat és sminket csinálni, de a youtube-os videókból egy kukkot se tudunk meg. Nekem hosszú, hullámos a hajam van és kicsi oldalfrufrum, a barátnőmnek pedig rövid, kicsit hullámos haja van, (nem ér a válláig, hanem váll felett 3cm-el van) és hosszú frufruja van. Nekem kékes zöldes szürkés a szemem, a barátnőmnek pedig zöldes barna.

11/L


2010. nov. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legjobb ha fodrászra bízzátok a dolgot. a sminket lehet otthon is gyakorolni.

Aranyosak vagytok :)

18/F

2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2010. nov. 7. 15:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy lehet gyakorolni, de hogy kell csinálni?
2010. nov. 7. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs, egy mondat lemaradt: Mert hogy gyakoroljam azt, amit nem tom hogy kell?
2010. nov. 7. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:

De cuki...menjetek vissza babázni...

Hogy vagytok ti emok, mikor még tegnap minimaxot néztetek?

11 évesen ne a sminken járjon az eszetek, hanem tanuljatok, hogy tudjatok valamit a körülöttetek történő dolgokról...mégis mitől vagytok ti emok?láttatok képet, és tetszik? egyébként meg ha a youtube videó nem segít, akkor semmi sem fog...

20/l

2010. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utálom ha a nagyok le b*sznak! nem vagyok bébi, és a minimaxot ki a b*dös fran.c nézi? azt a kis 3-os, 4-es pisisek nézik! Különben az emo egy életérzés, egy stílus, kortól független, miért nem lehetnék az?
2010. nov. 8. 18:19
 7/11 anonim ***** válasza:
11 évesen a gyerekek miért nem tudnak a tanulásra koncentrálni?18|F
2010. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5-öseim vannak, má unom...
2010. nov. 8. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:

3-os, 4-es pisisek...de édes...pár hónapja még te is ilyen pisis voltál...de mostmár "nagy" felsős vagy...

Fogalmad nincs az életről, honnan lenne életérzésed????

Olyan cuki, mikor olyanok ugatnak be, akik a könyökömig SE érnek...agyilag meg a béka s.egge alatt járnak...

2010. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Holnap már a fogamzásgátlásról fogsz kérdezni, mert felnőtt vagy? Jövőre meg gyereket tervezel?

Vicces, mikor a KISGYEREK papás-mamásat játszik...

2010. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!