Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó ecsettel vagy szivaccs...

Alapozó ecsettel vagy szivaccsal való felvitele ad jobb eredményt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam az ecset jobban bejött.
2010. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Én mindig szivaccsal szoktam!

De amúgy mind a kettő yoh! Csak alaposan elkell kenni!:)

2010. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb eredmény legtöbször kézzel van:)De mivel nem ez volt a kérdés az ecset mellet vagyok.
2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ecset vált be, illetve a kezemmel is szoktam alapozni. A szivacsot nem szeretem.
2010. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ecsettel felviszem és szivaccsal elkenem.:)
2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg nedves szivacsot használok, de amint lesz rá pénzem, veszek ecsetet...egyébként mindnekinek az a jobb, amit használ
2010. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kézzel való felkenést azért nem írtam lehetőségekbe mert személy szerint én utálom. Ugyanis egy ecset vagy egy szivacs még mindig nagyobb mint az ujjam és hamarabb megvan, ráadásul nem fürdenek utána alapozóban az ujjaim (mert ugye utána még jön a púder, pirosító meg spirál, és az én szobámtól messze van a mosdó - két ajtó meg lépcsők.. ) Egy hajnali gyors sminket ne kelljen már macerásan elkészíteni.

Az ujjamat az alapozó felvitele után szoktam használni, mivel ha hajnalban kelek és csak lámpafény van, nem látom hogy csíkos maradt-e és ha kézzel gyengén lesimogatom, akkor biztos, hogy jó. No persze így is kezet kell mosni...

Köszi a válaszokat. Eddig szivacsot használtam de én is veszek ecsetet ha lesz pénzem rá, hogy kipróbáljam.

2010. nov. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!