Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kell kontúrozni, árnyéko...

Mivel kell kontúrozni, árnyékolni az arcot?

Figyelt kérdés

Több videót is láttam már, de semelyikben sem látszik, hogy mivel csinálják.

Az oké, hogy részeket kiemelni highlighterrel kell, de árnyékolni mivel?


2010. nov. 5. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség,de pirosító az arccsontra és pl az állra..ha jól emlékszem.Ne kövezzetek meg ha nem:)
2010. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azzal csinálták. :) Sokkal sötétebb, barnás, sőt néha feketés, ami árnyékot ad. Esetleg bronzosítóra tippelnék, de vagyok benne biztos.
2010. nov. 5. 19:01
 3/9 A kérdező kommentje:
*nem vagyok benne biztos
2010. nov. 5. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem bronzosító
2010. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talan ilyennel...?!


[link]

2010. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hot_kiss ***** válasza:
Bronzosító vagy sötét, barnás "pirosító".
2010. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalat: én egyel sötétebb színárnyalatú korrektorral szoktam árnyékolni, mint amilyen alapozót használok (1-es alapozó 2-es korrektor). De ugyan ez az eredmény, ha korrektor helyett sötétebb alapozót vagy kőpúdert használsz. (figyelj a szép eldolgozásra mert látni egy-két lányt akik nem dolgozzák el és maszkszerűvé válik az arcuk) A bronzosító is tuti tipp. Remélem tudtam segíteni!
2010. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én matt bronzosító púdert használok. A Rossmannban van egy márka, az Essence, azt hiszem 1000 Ft ez a púdere és óriási a tégely, mint a tenyerem, szóval sokáig elég. Van 2 árnyalata.

[link]

Elég hosszú a link...

Illetve van még Manhattan bronzosítóm.

[link]

De bármilyen márkájú púder tökéletes, ami árnyalatokkal sötétebb a bőrödnél. Ha nagyon profi terméket szeretnél, akkor a MAC-nek vagy valamelyik másik szuperdrága márkának biztosan van kifejezetten kontúrpúdere, de teljesen felesleges vagyonokat kiadni rá.

2010. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Bronzosító lesz. :)
2010. nov. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!