Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó a legjobb?...

Melyik alapozó a legjobb? melyik nem látszik ha fel teszem az arcomra?

Figyelt kérdés

világos bőröm van,és olyan alapozót szeretnék ami nem látszik az arcomon.

15 L


2010. nov. 4. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
15 évesen miért akarsz ilyen műnek látszani. Egy alapozó az ilyen korúakon, annyira mű és maszkhatású.Fiatal vagy, miért nem próbálsz ki inkább színezett hidratálót, vagy olyan bőrtónusjavítót, ami enyhén csillog.Sokkal jobban kiemelné a személyiséged.Az Alverdének is van és az Avonnal is. Légy természetes. Egy alapozót fel is kell ám tudni kenni és kell hozzá púder, hogy tartósabb maradjon, de gondolom az iskolában ez nem megoldható, hogy ne kezdjen el lejönni.Csak tanács volt, de nincs kiábrándítóbb,mint mikor tiniket látok a buszmegállóban és agyon vannak sminkelve, de nem tudják a sminket viselni.
2010. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaaj úristen,én nem akarok mü hatást keltenii,sőt természetes hatást szeretnék....és látom hogy a pár évvel nagyobb lányok milyen szépen ki festve,és milyen szép árnyalatu arc bőrük van...és ki szerettem volna próbálni.

és vannak hidratálóim is :D

2010. nov. 4. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Oriflame: Giordanni Gold. Szerintem ez a legjobb és legtermészetesebb azok közül, amiket eddig próbáltam.


24/L

2010. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Avon alapozói jók, dicsérik az Essence termékeket is. Hogy ne legyen feltűnő maszk az arcodon, az szerintem a technikán múlik. Én vékonyan felviszem a bőrömre és alapozószivacs segítségével elegyengetem. Ha a szivaccsal apró ütögető mozdulatokat végzel, akkor szinte láthatatlan lesz az alapozó, nem lesznek benne csíkok.
2010. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nekem a Maybelline affitone temékeket is nagyon dicsérték :)

2010. nov. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!