Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha lenne havi 60. 000Ft-od...

Ha lenne havi 60. 000Ft-od arra, hogy ruhákat meg kozmetikumokat vegyél belőle, mire költenéd?

Figyelt kérdés
Akinek van azt is leírhatja miket vesz belőle.
2010. nov. 4. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól tudok szöveget értelmezni,nem kell ezen fenn akadni,inkább azon,hogy minek kell MINDEN hónapban ennyi pénz csak ruhákra meg ilyen dolgokra?Meg a kozmetikumot otthon is meglehet oldani és legalább nem kensz magadra minden kőolaj származékot,de kinek a pap s kinek a papné.Meg aztán nem hiszem,hogy minden hónapban muszáj az új ruha.S itt sem kit sem kell libázni,mert én sem rád sem a többi válaszolóra nem személyesen mondtam :)

Azért kíváncsi lennek hány éves fejjel gondolkodtok így...

2010. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából én kb.ennyit költök el egy hónapban ilyesmire,de abban tényleg minden benne van.Attól még marad pénzem más hasznosabb dolgokra is.Ha valaki ennyit költ el még nem azt jelenti,hogy ennyi az összes vagyona egy hónapra.
2010. nov. 12. 10:01
 13/13 anonim ***** válasza:
08:10es! Állítsd már le magad, képtelen vagy felfogni a szöveget?? A kérdés elméleti, mivel ott van, hogy "ha" lenne ennyi pénzem, akkor mire költeném, és meg van adva, hogy mire lehet! Nincs felsorolva az állatmenhely...
2010. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!