Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért készítik a sminkesek a...

Miért készítik a sminkesek a nagyon világos bőrű emberek sminkjét olyanra, mintha barna bőrű lenne? Olyan rosszul önbarnítózó hatást kelt...

Figyelt kérdés

Barátnők is panaszkodtak, hogy viszik az inspiráció képet, de nemhogy a smink típust nem találják el még a bőrszínhez illő alapozót sem tudják kiválasztani. Évekkel öregebbnek tűnnek a smink után.


Elkísértem a barátnőm sminkre. Kombinált bőre van, ami ráadásul nagyon világos. Totál leszidta kb a sminkes mert Cerave arc tisztítót használ a bnőm, pedig spéci kellékesnél kaphatót kellene. Utána rákente az arcára a Shein-es bronzert. A bnőm homloka olyan lett, mintha koszos lenne.


Miért csinálják ezt? Nem lehet normálisra festeni?



tegnapelőtt 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában divat ez a nagyon természetellenes smink, meg hogy fehér nőket latin traviknak akarnak láttani. Közösségi médiaban is csak ez jön velem szembe, hogy átlagos/helyes nőket szörnyű paródiákká sminkelnek, aztán áradoznak hogy micsoda mesteri glam sminket kapott a hölgy. Pedig én nem vagyok smink ellenes, egy kis festék még senkinek nem tett rosszat. De ez a mostani divat, hogy kb olyanná festik az embereket mintha valami egyen-lárvafej filter lenne rajtuk (duzzadt száj, beszűkített fox eyes, éles kontúrok, sok bronzer), na ez szörnyű.
tegnapelőtt 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert ma már minden hülye azt hiszi, hogy félperces tiktokvideók nézésével sminkes lehet.

10 éve kezdtem a szakmát, az ingyenes oktatóvideóim 40x-es zoom-ot tudó kamerával készültek, minimum 10 percben, egy alkalmi smink összevágva is 20-25 perc lehetett.

A kutya nem kíváncsi ma már a normális, tartalmas részletekre, csak a trendek, minél rövidebb idő alatt. Ha nem ajánlok felhájpolt krémbronzert, meg krémpirosítót zsíros bőrre, én vagyok a hülye.

Borzasztó videókat látok én is.pedig szeretem csinálni, de észt sajnos nem tudok annak a fejébe verni, aki csak a trendeket követi, mindegy, hogy az való-e a modellnek vagy sem.

Ez igaz a sminkesre és a modellre, vendégre is, aki nincs tisztában saját magával és önbizalomhiányos.

Csak hozza a képet, hogy ugyanezt akarja. Hát az oké, de te nem ugyanaz a nő vagy. Azt hozd akkor, ne magadat.

tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!