Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valóban tartós sminktetoválás...

Valóban tartós sminktetoválás Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első sorban kérem olyan ember írjon,akinek pozitív személyes tapasztalata van.A szemöldökömet akarom tetováltatni(sajnos ritkás,hiányos).Egy jónak értékelt helyen jártam eddig,ami még árban sem volt az olcsóbbak között-bár úgymond egy alkalmazott fiatal lánynál,nem a szalon tulajnál:1-1,5év után gyakorlatilag már nem látszódott,hiába tartottam be minden utasítást(fényvédőt is).Ezt követően egy olcsóbb helyen ami kb katasztrófa volt,hagyjuk is.Már a tetoválás után látszott,hogy a festék nagy részét kidobta a bőröm és csak itt-ott maradt meg ahol mélyebbre nyomta a tűt.

Jó lenne ha min.3 évig látszata,mert a semmiért nem akarok fizetgetni...tudom,hogy egyén függő is a dolog,de azért úgy gondolom,ha normálisan dolgozik valaki,akkor kb 3 évet ki kellene bírjon.



tegnap 23:48
 1/1 Fárasztó96 ***** válasza:
Ha ilyen sűrűn jársz és ennyire kopik én inkább kozmetikushoz járnék (esetleg ha utaznál, Baján a Mambo tattoo-ban Sárit keresd, ö foglalkozik ilyennel is)
ma 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!