Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúrás után 5.napon gyulladt...

Szúrás után 5.napon gyulladt be a köldök piercingem.Ez normális,és el fog múlni?

Figyelt kérdés

Kezelem napi 3-4x octenisepttel,és igyekszem vigyázni rá,viszont a munkaköröm miatt kicsit talán meg van erőltetve.

Eladó vagyok,sokszor hajolok,sokat mozgok,stb.Járok vele edzeni is,ahhoz képest kicsit piros,meg elkezdett azért fájni.

Ez normális még ilyenkor ?


ma 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a leírás alapján én abban se vagyok biztos, hogy egyáltalán volt anatómiád hozzá.


Nekem is volt ilyen piercingem, hogy bár nem volt alkalmas rá a testrész, azért beleeröltették. Az ilyen sosem gyógyul meg, mert az ékszer feszít, tépi a bőrt.


[link]


Ezek közül melyikre emlékeztet a te hasad? Ha nincs kiálló karimája és mélysége a köldöknek, akkor nem lehet bele piercinget tenni.



De az sem az igazi, ha csak szimplán beakad, az is irritációt okozni.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!