Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők, ti mennyit...

Lányok, nők, ti mennyit költötök mondjuk három hónap alatt sminktermékekre?

Figyelt kérdés

De leírhatjátok az arcápolást, illetve a hajra való dolgokat is.

Mindenre kiváncsi vagyok. Hogy mit oldotok meg drogériából, hogy szoktatok-e rendelni online, hogy mennyire vesztek márkásabb termékeket, mi az, amiben kifejezetten márkás termékekeket vesztek, és arra is hogy nagyjából szerintetek mennyi pénzt dobtatok ki olyan termékekre, amik nem váltak be, illetve hogy kifejezetten beauty expertnek vagy olyan személynek tartjátok magatokat, akik ezzel kifejezetten szeretnek foglalkozni és emiatt több pénzt áldoznak rá, illetve ha nem túl indiszkrét, kérlek írjátok meg azt is, hogy az anyagi helyzetetek milyen.

ha internetről rendeltek mennyi reviewt szoktatok megnézegetni stb.


De amire a leginkább kiváncsi vagyok, azok tényleg a konkrét számok.

Ki fogok tenni egy kérdést arról is, hogy a komolyabb összegek, mondjuk fodrász vagy hasonlókra ki mennyit költ de egyenlőre legyen ennyi.


24 éves lány vagyok és szoktam sminkelni, de olyan alapdolgaim sincsenek mint a sminkecset :D és kezdem felismerni hogy emiatt eléggé vállalhatatlanul nézek ki sokszor, de emellett meg elhűlök néha hogy mi mennyibe kerül, megveszem a legolcsóbbat, és hoppon maradok. Szóval csinálok egy kis piackutatást, hogy tisztában legyek vele, hogy na akkor ha normálisan akarok kinézni, mennyi pénzt szokás azért minimum rááldozni.


Köszi mindenkinek, és arra kérlek benneteket, hogyh hacsak nem off a válasz, ne pontozzátok le a másikat!



ma 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sminkre nem sokat. Inkább a bőrápolásra megyek meg szerencsére alapból szép bőröm van.


A sminkem egy színezett hidratáló vagy egy nagyon alacsony fedésű alapozó, amit primerrel kikeverek. Most a Loreal LumiGlotiont használom, ami elég lesz 1 évig, mert csak picike pöttyöket használok. Ezen kívül spirált használok, most Essencet, és valamilyen színezett ajalbalzsamot. Plusz egy Revolution-ös púdert.


Arcápolásra sokat költök, főleg ksistersről, wholegoodsról, makeup.huról rendelek. Mivel egy hónapja kezdtem tretinoint használni, most az egyéb aktívokat mellőzöm, míg nem szokik hozzá a bőröm, most rengeteg tonikot és hya szérumot használok, hogy a hámlást kordában tartsam. De a legtöbb dolgot online szerzem be, évi kb 100 ezret költök összesen arcápolásra.


Rengeteg pénzt elköltöttem feleslegesen, de hát mire nem, és ki nem. 37 vagyok, azelőtt is vettem dolgokat, mielőtt redditen utána lehetett olvasni. Viszont emiatt nem beauty expertnek tartom magam, hanem saját bőröm expertje vagyok, hisz meg kellett csinálnom (kortársaimmal együtt) azt, amihez ma türelmetlenek: a próbálgatást. Nyilván nem fogom elhinni egy 14 éves influenszernek, hogy attól a szérumtól, amit reklámoz, minden bajom elmúlik. De sajnálom azokat, akik tanácstalanok, és másoknál kuncsorognak rutinért, mert nem időznek el a bőrükkel kicsit. Pedig pont fiatalabb korban lenne buli kísérletezgetni.


Nem akarlak se le, se rábeszélni semmire, de annak idején megvettem egy rohadt drága Sigma ecsetet, amiről mindenki áradozott. De rajtam egyszerűen rosszul dolgozta el az alapozót. Persze nem adtam fel elsőre, rengeteg módon megpróbáltam, de az én arcomon akkor a legszebb minden alapozó, ha kézzel viszem fel. Szóval nincs szabály arra, hogy mennyit kell költeni arra, hogy jól nézz ki.


Mert a kezem ingyenes, és meg sem mondod, hogy van rajtam alapozó, de ha ecsettel viszem fel, akkor menőzhetek, hogy 8 ezer forintos ecset, ha a fejemen be vannak rajzolva az alapozó vonalak, mint egy szántóföldön.

ma 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb30 ezret
ma 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!