Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol talál az ember körmöst?

Hol talál az ember körmöst?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Vidéki vagyok, de itt is van vagy 10+ körmös a városban, de bárkit felhívok már "nem fogad új vendéget". Én ezt soha nem tudtam megérteni, mert biztos vagyok benne, hogy vannak lemondások stb, mindig van egy lyuk, de jó nekik, hogy van annyi vendégük, hogy nem kell több.

Viszont Pesten se tudom hol találnék. Mentem egyhez, aki verseny nyertes volt meg minden azt olyan rosszul dolgozott, hogy az már vicc volt (pl buborékos volt az épített alap). Épített körmöt szeretnék, ami megint nehezebb, mert ezek szerint mióta nem csináltattam azóta sokan már nem csinálják (gondolom nem tudnak annyit kérni érte, szóval teljesen jogos). Viszont most itt vagyok, hogy nincs semmi és magamnak meg nincs időm rá, mert akkor 4-5 óra megcsinálni.


tegnap 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd ki facebookos csoportba hogy keresel, és majd jelentkezik valaki aki tud fogadni.

Sokan csinálják így

tegnap 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom szóval az ugrott sajna. De köszi
tegnap 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj facebookot.


De ha nem akarsz akkor írd be goofle-ba hogy körmös és a helyszín éw kezdd el hivogatni. De elmondom hogy a szolgáltatók 80 százalekát fb-n meg instán lehet csak elérni. Ezért nem találsz

tegnap 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor így nem is fogsz találni
tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, szerinted honnan tudom, hogy senki nem fogad a városomban új vendéget? Onnan, hogy végignéztem guglin is meg az utcán járva is, hogy ki van és végig hívogattam őket. Fele nem is épít, a másik meg nem fogad új embereket.

Azért kértem segítséget itt.

tegnap 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

"bárkit felhívok már "nem fogad" új vendéget". Én ezt soha nem tudtam megérteni, mert biztos vagyok benne, hogy vannak lemondások stb, mindig van egy lyuk, de jó nekik, hogy van annyi vendégük, hogy nem kell több."


Ha heti 5 napban 8 órában tele van a naptára vendéggel, hiába van 1 lemondása, akkor sem tud elvállalni új embert, mert akkor másnak nem lesz helye.

Én sem vállalok jelenleg új vendéget, mert annyian vannak, hogy kitöltik a naptáram. Akkor vállalok új vendéget, ha valaki tartósan kiesik.

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!