Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok tanácsot adni sminkte...

Tudnátok tanácsot adni sminktermékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már rengeteg sminktermékkel nyúltam mellé sajnos:)

Alapozót már találtam, ami bevált, a Bourjois Healthy Mix, bár picit zsírosítja a bőröm a T vonalban.

Ami érdekelne, milyen primert, púdert, korrektort ajánlotok, ami drogériás és nagyon jó?

Illetve, a szemöldökömre nem tudom mit kellene használni, mivel tudnám legszebben kifesteni, közepes vastagságu, és nagyon hosszú szálú, amiket lehetetlen normálisan beállítani.

Előre is köszönöm a tippeket!



tegnap 17:33
 1/3 anonim válasza:
Szia en a rimmel londontól gasználok púdert nemfudom mi a pontos neve fixaló púder ilyen kék, szemöldökömre pedig szintén rimmel london brow this way gél és por is van benne szerintem a legjobb,korrektorból pedig a Maybelline nem tudom a pontos nevét ilyem kis pamacs van a végén es tekerni kell de nagyon jó a fedése ezek jutottak hirtelen eszembe egész jó áron vannak és nagyon jók
tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazából korrektorból én is azt gondoltam, amit írtál, valószínű azt fogom megvenni:)
tegnap 19:02
 3/3 anonim válasza:
Nincsmit🥰
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!