Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel/hogyan csinálhatja a...

Mivel/hogyan csinálhatja a szemöldökét?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Én is ilyenre szeretném csinálni, csak nem tudom mit használ hozzá, vagy hogyan csinálja. Ugye alapból neki sincs túl vastag szemöldöke, (nekem sincs sajnos) és nagyon tetszik ahogy ő még anno csinálta a sajátját. Szerintem nem tetoválás, mert ugye azért látszik egy kis formai különbség azt hiszem talán 1. és 2. között, gondolkodtam rajta, hogy veszek ilyen pomádét, hátha ilyen lesz, de egyelőre inkább még nem vettem, hátha valakitől kapok valami jobb tanácsot. Egyébként én szemöldök ceruzát használok, de valahogy mindig ilyen "mérgesre" sikerül az összkép, pedig amúgy igyekszem korrigálni.



szept. 13. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ó istenem, ez 🤮

Miért akarsz ilyen közönségesen kinézni? Ilyet max a hivatásos útszéliek szoktal.

szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Szerintem jól néz ki.
szept. 14. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

“Hivatásos útszéliek”? Hány éves vagy? 2016 környékén konkrétan mindenkinek ilyen volt a szemöldöke, ez volt divat. Most már más a “trend”, de még mindig sok lányon látom, hogy így csinálja a szemöldökét. (A mostani “soap brow” nem mindenkinek áll jól.)

Az általad linkelt szemöldököt leginkább pomádéval tudod megcsinálni, ahhoz van egy kis ecset, amivel szépen meg tudod festeni - viszont fontos, hogy a közepét (mármint az orrodhoz közeli végét) el kell satírozni/homályosítani, hogy ne egy szigorú kocka legyen ott középen. :D (Középen picit felfelé is fésülheted a szálakat.)

Aztán ha raksz folyékony korrektort, és szépen eldolgozod a szemöldököd körül, az is szépít az összképen.


Én egyébként a sajátomnak a kontúrját ceruzával szoktam megrajzolni halványan, aztán szemöldökporral töltöm ki - az hasonló, de jóval természetesebb, és jobban lehet “kontrollálni”, hogy mennyire legyen erős=mennyire sok port kenj fel.


De a Te képeidet egyértelműen pomádéval kell megfesteni, csak leírtam, hátha valakinek segít. :)

szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
szept. 15. 10:11
 5/7 anonim válasza:
67%
Biciklibelső gumiból kivág egy pipát, és pillanatragasztóval felragasztja.
szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
55%

3:


jaja, '16-ban öregapámnak is ilyen volt a szemöldöke... kemény év volt...

szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Na ez ritka ronda!
szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!