Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, púdert...

Milyen alapozót, púdert használtok?

Figyelt kérdés

Szia!

Szeretnék magamnak venni valami jó alapozót vagy púder,segítenétek ebben? Melyiket az amit mindenképp vegyek először? Mivel a zsebpénzemből először csak az egyiket tudom megvenni mit vegyek először? Olyan 2000 Ft szánnék rá, esetleg még a 2500 Ft is belefér.Az arcomon nincsen olyan sok pattanás inkább csak néha-néha egy kettő.És zsírosabb a bőröm,de nem vészes.:)

Előre is köszönöm a válaszotokat.:)

14/L


2010. nov. 1. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen még semmiképp ne alapozd magad, és a helyedben én még a púdert is kerülném, pláne hogy a bőröd nem olyan problémás.

Én 23 éves vagyok, szintén kicsit zsírosabb bőrű, melyen nagyon ritkán előfordul egy-egy pattanás, de eszembe nem jutna alapozni magam.

Van egy Clearface Compact Power púderem, de azt is csak nagyon ritkán használom. Viszont ha mindenképp tuningolni akarod valamivel a bőröd, akkor én ezt ajánlom.

Úgy emlékszem, hogy kb 1500.-ba került.

2010. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapozó helyett inkább válassz egy színezett nappali krémet. Hidratálná a bőrödet, és adna neki egy kis színt is. :]
2010. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönömm, az eddigi válasokat.:)
2010. nov. 1. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves vagy akkor nem ajánlom a Loreal vagy Rimmelt inkább essence vagy Miss Sporty termékek közül váassz!!!
2010. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne Miss sportyt, az nem olyan jó, inkább essence-t , mert az olcsóbb és mondjuk a minősége is jó, én ess.-t használok és megvagyok vele elégedve.
2010. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én Avon-t használok.. sajnos a nevét nem tudom de.. nekem nem hogy roncsolta volna, még szebbé tette a bőrömet. Olyan igazu matt hatású lessz tőle a bőröd:)


[link]

2010. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a maxfactor lasting performance. Én évek óta ezt használom, minden más egyszerüen "leolvad" a bőrömről! De ne használd túl gyakran én csak akkor használom ha nagyon muszáj. Pl. buliba nálam elengedhetetlen! :)
2010. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, de amúgy inkább olyat használj ami a te bőrödnek a legjobb. Teszteld őket. Vagy kérj tanácsot kozmetikustól.
2010. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!