Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beautyblendert milyen időközön...

Beautyblendert milyen időközönként kell cserélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, láttam már sok olyan videót ahol kettévágják a smink szivacsot és belül szürke. Nos az mégis micsoda, penész? Ugyanis én is kíváncsiságból szétvágtam a Real Techniques pár hónapja (kb. Fél éve) vásárolt szivacsom és tiszta szürke. Már egy jó ideje nem használtam mert hiába mosom minden alkalommal egyszerűen büdös.. tippek? Ja és mindig szellős helyen szárítottam.

júl. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónaponta szerintem. Nagyon könnyen beszívja az alapozót.
júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudom hogy te, illetve azok akik mutogatják a videókban a szivacsot ti mit csináltok vele? :D


Én eddig 2 szivacsot vágtam szét, egyiket kb 1 év használat után, olyan volt belülről mintha új lenne, a másikat pár hónapja fél év használat után és szintén nem volt benne semmi…


Hogyha egyfolytában hasznalatod (hetente 5+) akkor szerintem a 3-4 havonta cserélni megállja a helyét, én is cserélem attól mert egyébként ha nem is látszik, megáll benne a por, az alapozó és a penész is megtelepszik

júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha büdös, akkor szerintem az kuka. Amúgy én akkor szoktam cserélni, ha már hiába mosom, nem jön ki belőle semennyire sem az alapozó. Szóval ha kimosás után sem érzem azt, hogy tiszta lenne.
júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én real teques márkájut szoktam használni ami nem éppen az olcsó kategória sztem 3-6 hónap közt igazából, ha rendszeres tisztítva van.

Marhaeppe szappanal mosom minden használat után max ha nagyon sietek valahoga vagy meló miatt akkor 2× használat után és nagymosáskor a mosogépbe is bedobom ilyen tasakba kúlön hogy ne sérüljön.

Ha már sok helyen be van repedezve az már intő jel hogy nem fog szépen dolgozni.

júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!